Rüyada Zarf Görmek

1 132

Rüyada Zarf Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zarf görmek, rüya sahibinin önemli bir sırrı öğreneceğine, zarfın içine her hangi bir kağıt koyduğunu görmek kişinin toplumda üstünlük ve öncülük kazanacağına işaret eder.

Rüyada Kahverengi Zarf Görmek, kişinin maddi sıkıntılarının arkadaşları, dostları veya akrabaları tarafından giderileceğine delalet eder. Mektubu kahverengi zarfa koyduğunuzu görmek, rüya sahibinin önemli ve  sevindirici bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada Zarf Almak, kişinin uzun zamandır beklediği haberlerin geleceğine ve bu haberlerle sevinç, mutluluk duyacağına işaret eder. Rüya zarf alan rüya sahibi müjdeli haberler alacağına ve ailesiyle birlikte mutlu, huzurlu yaşayacağına delalet eder.

rüyada zarf görmek


Rüyada Görülen Zarf Neye İşarettir?

Rüyada Beyaz Zarf Görmek, rüya sahibinin bol miktarda nimet elde edeceğine ve bol kazançlara ulaşacağına işaret eder. Rüyada beyaz renkli zarf görmek, zengin birisiyle arkadaş olacağınıza onun yardımıyla menfaat elde edeceğinize ve hükumetten yana büyüklük ve makam göreceğine delalet eder.

Rüyada zarfta para görmek, kişinin bahtının açık olacağına, yüksek gelir elde edeceğine, para bulacağına, veya büyük bir şahsiyetle dost olacağına ve o kişiden hayır göreceğinize delalet eder.

Rüyada Sarı Zarf Görmek, kişinin çevresindeki insanlarla iyi geçineceğine ve  rüya sahibinin mutlu bir yaşam süreceğine delalettir.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Nehir Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Zarf Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.