Rüyada Zar Görmek

1 146

Rüyada Zar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zar görmek, rüya sahibinin bir düşmanı olacağına ve bu düşmanı yeneceğine işarettir. Rüyada tavla zarı görmek, rüyayı gören kişi için geleceğini etkileyecek kararlar alacağına işaret eder.

rüyada zar görmek


Rüyada Görülen Zar Neye İşarettir?

Rüyada altın zar görmek, rüya sahibinin zirveye tırmanmak için bir merdiven basamağı daha atlamış olacağına ve büyük bir iş kuracağına ve dostlarından destek alacağına, çok büyük bir şöhret getirecek işler başaracağına hayatı boyunca zekat verip ve hayır işleri yapacağına delalettir.

Rüyada beyaz zar görmek, kendisi için yeni ve güzel bir alışkanlık edinileceği ne işinde elde ettiği zaferler, başarılar ile yeniden can bulacağına, mutluluğa ulaşmak için çok uğraşacağı anlamına gelir. Maddi anlamda kendisini toparlayacağına, başarılı olacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınmayacağına tabir olunur.

Rüyada kırmızı zar görmek, kişinin hayata karşı olan bakışının artık değişeceğine ve kötü hastalıklarından kurtulup iyileşeceğine emeklerinin ve çalışmalarının karşılığını alacağına ve hak ettiği yerlere geleceğine, muhabbetinin artacağına, uzun soluklu ve keyifli bir yolculuğa çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada kırık zar görmek kişinin kazandığı maddi gelirin devamının geleceğine ve aile hayatında gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına ve hanede mutluluğun hüküm süreceğine delalettir. Kişinin işlerinin problemsiz bir şekilde ilerleyeceğine, arkadaşlarıyla dayanışma ve sevgi içinde olacağına, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, vefakar bir insan olunacağına işaret etmektedir.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Aslan Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Zar Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.