Rüyada Yıldız Görmek

0 130

Rüyada Yıldız Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yıldız Görmek, şerefli bir insana delalet eder. Elinde yıldız gören bir kimsenin, Salih bir evladı olacağına ve kişinin kalbinin çok temiz olduğuna delalet eder. Rüyada görülen yıldız, yolculuğa çıkmaya işarettir. Rüyada elinde bir yıldız gören, kimsenin, sağlıklı bir çocuğu olacağına delalet eder.

Rüyasında yıldız gören rüya sahibinin şans ve bahtının açık olacağına işaret eder. rüyada yıldız gören kişinin şansının açılacağına ve gerçekleşmesini arzu ettiği işlerinin kısa sürede gerçekleşeceğine delalet eder.

rüyada yıldız görmek


Rüyada Görülen Yıldız Neye İşarettir?

Rüyada yıldız toplamak, kişinin halk arasında ünlü biri olacağına ve maddi kazançlar elde edeceğine işaret eder. Küçük yıldızların toplanması üne ve şöhrete ve delalet eder. Rüya sahibinin sosyal hayatında, iş hayatında ve aile çevresinde de sevilip sayılacak bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada yıldız saydığını görmek, kişinin gelecekte mutlu haberler alacağına ve hayatında hayırlı, güzel  gelişmelerinin olacağına delalet eder. Rüya sahibinin sıkıntılar çekerek kazanmış olduğu toplu mal ile beraber zorlukları aşmak suretiyle, zahmet ile beraber sonunda iyi bir başarı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada yıldıza binmek, herhangi bir başvuru ya da bu gibi değişik durumlar karşısında, kısa süre içerisinde devletten güzel bir haber alacağına delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Bisiklet Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.