Rüyada Yeşillik Görmek

1 150

Rüyada Yeşillik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yeşillik görmek, rüya sahibinin dileklerine ereceğine ve bereketli bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada yeşil doğa gören kişinin dualarının kabul olacağına delalet eder. Rüyada görülen yeşillik rüya sahibinin dünya güzelliklerine ulaşacağına, gam ve kederden kurtulup feraha ereceğine delalet eder.

Rüyada yeşillik görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Rüyada yeşillik gören, kişi hiç ummadığı bir yerden müjdeli haberler alacağına delalet eder. Rüya sahibinin neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine ve hayatında bereket ve bolluk olacağına işaret eder.

rüyada yeşillik görmek


Rüyada Görülen Yeşillik Neye İşarettir?

Rüyada Yeşil Ağaç Görmek, rüya sahibinin Saliha bir hanımla evleneceğine ve hayırlı evlat sahibi olacağına işaret eder. Rüyada yeşil ağaç gören kişi güvenli, sıcak ve mutlu bir yuva kuracağına delalet eder.

Rüyada yeşil alan görmek, rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada yeşil alan gören rüya sahibi borçlu ise kısa zamanda borcunu ödeyeceğine, hasta ise çok yakında sağlığına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada yeşillikli dağ görmek, kişinin hayırlı işler yapacağına, kudret sahibi olacağına, güzel amellerde bulunacağına işaret eder.

Rüyada yeşil çiçek görmek, rüya sahibinin iş hayatında müjdeli haberler alacağına, çok huzurlu bir döneme gireceğine ve maddi anlamda yüksek kazançlar elde edeceğine delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Para Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Yeşillik Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.