Rüyada Yelken Görmek

2 137

Rüyada Yelken Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yelken görmek, rüya sahibinin korkularından emin olmasına, kuvvete ve insanlar arasındaki mevkinin yüce olmasına işaret eder. Rüyada yelkenleri tamir ettiğini görmek, kişinin bozulan işlerini düzelteceğine delalet eder.

Rüyada yelken açmak, kişinin işlerinin açılacağına işaret eder. Yelken açmak,  kişinin günahlarından kurtulacağına ve dinine bağlanacağına işaret eder.Yelkenin rüzgarla şiştiğini görmek, kolay kazanç elde edileceğine işarettir.

rüyada yelken görmek


Rüyada Görülen Yelken Neye İşarettir?

Yelken görmek, rüya sahibinin hayalini kurduğu şeylerin çok yakın bir zamanda gerçekleşeceğine ve sonunda mutlu olacağına delalet eder. Rüyada görülen yelken bereket, rızk, bolluk ve nikah gibi anlamlara yorumlanır. Rüyasında yelken gören rüya sahibinin elinin bollaşacağı ve maddi rahatlıklar sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Yelken Açıp Denize Açılmak, rüya sahibinin sonsuz mutluluğa erişeceğine işaret eder. Kişi rüyasında yelken açıp denize açıldığını görmesi, rüya sahibinin sosyal hayatında sevilen ve sayılan biri olacağına delalet eder.

Rüyada Yelkenli Satın Almak, hükmetmek ve saltanat demektir. Rüya sahibinin rüyasında yelkenli satın aldığını görmesi, kişinin maddi ve manevi anlamda büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada beyaz yelkenli gemi görmek, rüya sahibinin her zaman hakkını savunacağına, kimsenin de hakkını yemeyeceğine işarettir.

Rüyada gemi yelkeni görmek, kişinin elde edeceği bol kazançlar sayesinde büyük bir üne kavuşacağına ve kısa süre içerisinde bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Yağmur Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

2 Yorumlar
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Yelken Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

  2. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Yelken Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.