Rüyada Yağmur Görmek

1 132

Rüyada Yağmur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yağmur Görmek, kişinin sözünü yerine getireceğine ve yaptığı yolculuktan geri döneceğine işaret eder. Rüyada yağmur yağdığını gören kimsenin eline helâl mal geçeceğine işaret eder.

Vaktinde ve mevsiminde yağan yağmur görmek, bereket ve sevince, mevsiminde olmayan yağmur ise kişinin sıkıntılarında kurtulacağına işaret eder. Yağmur suyu ile abdest aldığını görmek, dünya ve din işlerinde doğru yolda olduğuna delalet eder.

Rüyada yağmur suyu içmek, Rüyasında yağmursuyu içtiğini gören kimse, su berrak ise hayırlı işler yapacağına işaret eder. Rüyada yağmurluk görmek, kişi insanlar arasında hayırla anılmaya delalet eder.

rüyada yağmur görmek


Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Neye İşarettir?

Rüyada sağanak yağmur görmek, kişinin hayırlı bir durumda olduğuna işaret eder. Rüyada sağanak yağmur gören kişi hem maddi hem de manevi açıdan iyi bir kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada şiddetli yağmur görmek, Rüya sahibinin hayatı boyunca bol kazanç ve rızık elde edeceği, mal varlığına arttıracağına, ailesi ile beraber mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada şiddetli yağmur gören, kişi hayatında güzel haberler alınacağına ve iş konusunda yüksek başarılara koşacağına delalet eder.

Rüyada yağmurun üstüne yağdığını görmek, rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine, mal ve mülk sahibi olacağına ve hayattaki şansının yüksek olacağına delalet eder.

Rüyada yağmurda yürüdüğünü görmek, kişinin bol kazanç, sıhhat ve sağlık anlamına gelmektedir. Rüyada yağmurda yürüdüğünü gören rüya sahibi hasta ise yakın zamanda şifaya kavuşacağına delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Karınca Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Yağmur Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.