Rüyada Uçak Görmek

1 169

Rüyada Uçak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada uçak görmek, rüya sahibinin makam ve rütbe kazanacağına işaret eder. Rüyada uçak gören kişinin uzun bir yolculuğa çıkacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve hayırlı bir iş için arkadaşları ile toplanmasına işaret eder.

Rüyada uçak görmek, kişinin önüne çıkacak fırsatları iyi değerlendireceğine ve hayatındaki tüm engelleri aşacağına delalet eder.

rüyada uçak görmek


Rüyada Görülen Uçak Neye İşarettir?

Rüyada uçak kullandığını görmek, rüya sahibinin hayatının kontrolünü ele alacağına ve kendi kararlarını artık kendi vereceğine işaret eder. Kişinin hayatına yeni bir yön vereceğine bu yolda başarılara imza atacağına delalet eder.

Rüyada uçakla seyahat ettiğini görmek, kişinin hayatında müjdeli haberler alacağına, neşeli ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada uçağın indiğini görmek, rüya sahibinin gam ve kederden kurtulacağına ve eşi ile beraber güzel bir hayat süreceğine delalet eder. Kişinin mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, yeni dostlar edineceğine işaret eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Saç Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Uçak Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin! Fikrin değişirse link burada:https://ruyalarim.org/ruyada-ucak-gormek/ […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.