Rüyada Tilki Görmek

0 130

Rüyada Tilki Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tilki Görmek, elbiseye, hanıma ve kendisinden faydalanılacak bir şeye ve bekarlar için evlenmeye işarettir. Rüyada tilki görmek, insanlara karşı hoş görülü davranan Salih bir hanıma da işaret eder. Evinde bir tilki olduğunu gören kimse, bir güzel ve iyi huylu bir kadınla evlenir.

Rüyada tilki yakalayıp kaçırdığını görmek, borçtan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Tilki Derisi Görmek, Rüya sahibinin gördüğü tilki derisi, hilekâr insanlardan kurtulacağına işaret eder.

rüyada tilki görmek


Rüyada Görülen Tilki Neye İşarettir?

Rüyada Tilki Eti Yemek, kişinin, romatizma ağrılarına tutulan ve sonradan şifa bulan bir kimseye delalet eder. Rüyasında tilki ile oynadığını gören kimse, birbirlerini karşılıklı olarak sevecekleri bir kadınla evlenir. Rüyada tilkiyi öldüren kişi için borcundan kurtulacağına işaret eder. Rüyada görülen tilki sütü, rüyayı gören kişinin hastalıktan, şifaya, üzüntülerden kurtulmaya işarettir.

Rüyada kızıl tilki görmek, kişinin mutluluk ve huzura ulaşacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında kızıl tilki gören kişinin ortaklıklara gireceğine ve bu ortaklık üzerinden başarılı bir iş hayatı elde edeceğine ve yüksek kazançlar kazanacağına delalet eder.

Rüyada sarı tilki görmek, kişinin uzun bir aradan sonra tatile çıkacağına işarettir. Rüyayı gören kimsenin yeni insanlarla tanışacağı ve keyifli bir zaman geçireceğine delalet eder. Rüyasında sarı tilki gören kişilerin ayrıca bütün işlerinin yeniden düzeleceğine işarettir.

Rüyada tilki beslemek, bir kişiden yardım alınacağına işaret eder. Kişinin eğitim iş hayatında başarılı bir dönemden geçeceğine ve çevresindeki insanlardan saygı ve sevgi göreceğine delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Tren Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.