Rüyada Tavuk Görmek

1 157

Rüyada Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tavuk görmek, fakir ama güzel bir kadınla tabir olunur. Bir tavuğun gelip rüya sahibinin evine yumurtladığını görmek, zengin bir kadın tarafından yapılacak mal yardımına işaret eder.

Bir çok tavuğu bir araya topladığını gören kişi bol rızk ve elde edilecek mal ile tabir olunur. Rüyada tavuk görmek, ahlakı güzel bir kadına işaret eder.

Rüyada canlı tavuk görmek, rüya sahibinin gayret ederek sıkıntılarından kurtulmasına işarettir. Rüyada canlı tavuk görülmesi, kişinin hayatının boyunca elde ettiğini başarılara delalet eder. Kişinin işlerinin  bozulabileceğini, fakat bir süre sonra işlerinin yoluna gireceğine alamet olarak belirtilmiştir.

rüyada tavuk görmek


Rüyada Evde Tüysüz Canlı Tavuk Görmek, Rüya sahibinin kendi hayatında bir takım değişiklikler olacağına işarettir. Ayrıca rüyada evde tüysüz canlı tavuk görülmesi, kişinin korkularının yenmesine işarettir.

Rüyada Beyaz Tüylü Tavuk Görmek, rüya sahibinin her işten önce besmele çekmesi gerektiğine ve bunu aksattığına delalettir. Rüyada beyaz tüylü tavuk görmenin  bekarlar için evlilik ve nişan anlamına gelir. Evli kişiler için ise bu rüya, kalkınma ve yükselmeye işaret eder.

Rüyada Siyah Tavuk Görmek, sevgiliye rivayet olunur.Rüyayı gören kişi erkek ise, rüyada siyah tavuk görmek sevgiliye, rüyayı görenin kadın olması ise bolluğa işarettir.

Rüyada Büyük Canlı Tavuk Görmek, kişinin malının çoğalması, ve eline geçecek maldan başkalarına yardım etmesine delalet eder.

Rüyada Başkasına Tavuk Hediye Etmek, rüyayı gören kişi için bir bebeğe müjdelenir. Kişinin hayatında yeni insanlarla tanışacağı ve bunların kendisine manevi yardımları olacağı işaret edilir.

Rüyada Canlı Tüysüz Tavuk Yemek helal olmayan kazanç ve mal demektir. İlim insanlarının tabirlerine göre rüyada canlı tüysüz tavuk yemek, rüya sahibinin etrafındaki kötü niyetli insanlara tekabül eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Dağ Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Tavuk Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.