Rüyada Tavşan Görmek

1 193

Rüyada Tavşan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tavşan görmek, kişinin hayatında zaferler kazanacağına ve iş hayatında başarılı adımlara ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada beyaz tavşan görmek, hoşgörülü, güler yüzlü, yumuşak huylu, muhafazakar ve ağırbaşlı bir kadına delalet eder. Beyaz tavşan görmek, rüya sahibi bekar ise bu kadın ile evleneceğine delalet eder.

Rüyada tavşan yakalamak, kişi rüyasında tavşan avladığını veya yakaladığını görürse bu kişinin iyi kalpli, hoş bir kişiyle mutlu bir izdivaç gerçekleştireceğine işaret eder.

rüyada tavşan görmek


Rüyada Görülen Tavşan Neye İşarettir?

Rüyada tavşan yavrusu görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu durumdan çıkaracağına ve bazı umutlarının yeşereceğine işaret eder. Rüyasında tavşan yavrusu gören kişi hayatında ani ve güzel gelişmeler ile beraber müjdeli haberler alacağına delalet eder.

Rüyada tavşan yuvası görmek, rüya sahibinin iyi niyetli insanların olduğu bir çevreye gireceğine delalet eder. Rüyada tavşan yuvası görmek, kişinin etrafındaki insanların zaten iyi olduğuna ve ona destek vererek hayatını daha düzene sokacağına işarettir.

Rüyada tavşanın doğurduğunu görmek, rüya sahibinin çevresinden alacağı destek sayesinde, tüm dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Rüyada tavşanın doğurduğunu görmek mal ve mülk sahibi olmak ve iyi bir kazanç elde etmek ve maddi sorunlarını çözmek gibi anlamlara gelmektedir.

Rüyada tavşan sevdiğini görmek, kişi bir arkadaşına, tanıdığına, yakınına veya akrabasına bir konuda destek olacağına ve yapmak istediği şeyi gerçekleştirebilmesi için ona arka çıkacak demektir.

Rüyasında tavşan beslediğini görmek, kişi evliyse çocuk sahibi olunacağına işaret eder. Rüyada tavşan yavrusu beslediğini gören kişinin itaatli bir çocuk sahibi olacağına ve kazançlı işler yapacağına ve rızk kapılarının açılacağına delalettir.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Yunus Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Tavşan Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.