Rüyada Su Görmek

1 139

Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada su görmek, rüya sahibinin bol kazanca, hayırlı işlere ve berekete ulaşacağına işaret eder. Rüyasında su gören kişi sağlıklı bir yaşam ile beraber mutlu bir aile yaşantısı olacağına delalettir.

Rüyada suya düşmek, rüyasında suya düştüğünü gören kimse, sevinç ve rızka nail olur.

Rüyada su almak, bir başkasından ilim irfan öğrenmek ve ondan doğru bilgilere ulaşacağına işarettir. Rüyada su gören kişinin hikmet sahibi olacağına ve önemli başarılar ve helal kazanç elde edeceğine delalettir. Evlenmek isteyen kişiler için, güzel bir hanım ile mutlu bir yuva kuracağına ve berekete, bolluğa, ayrıca şans ile kısmete de yorumlanır.

rüyada su görmek


Rüyada Görülen Su Neye İşarettir?

Rüyada su içmek bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyada su içmek mutlu ve huzurlu, sağlıklı bir yaşam süreceğine işarettir. Hayatında güzel gelişmeler yaşayacağına ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Rüyada su içtiğini gören kimse rızkının artacağı ve yaptığı bir iş üzerinden kazancının daha yüksek noktalara ulaşacağına işarettir.

Rüyada su vermek maddi açıdan sıkıntı çeken bir akrabasına veya bir dostuna destek olacağına işarettir. Rüyada su verdiğini gören kişi ferah ve aydınlık bir yaşam elde edeceğine, iş yaşamında yükselmesini sağlayacak önemli başarılara imza atacağına, helal bir kazanç üzerinden yaşamını sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birine su vermek kişinin farkında olmadan birilerine iyilik yaptığı anlamına gelir. Kişinin çok sevap kazandığı, duasını aldığına işarettir.

Rüyada berrak su görmek rüya sahibinin iyi bir yaşam süreceğine uzun ve sağlıklı bir ömrü olacağına işaret eder. Rüyada berrak su görmek  kişinin uzun bir hayat süreceğine ve bunu ailesi ile beraber mutlu bir yaşama dönüştüreceği üzerine yorumlanır.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Kaplumbağa Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Su Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.