Rüyada Serçe Görmek

1 136

Rüyada Serçe Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Serçe Görmek, rüya sahibinin itibarlı bir kadın ile tanışacağı ve o kişiden iyilik göreceğine işaret eder. Rüyada serçe görmek, güzel bir kadına işaret eder. Serçe kuşu, akrabalarla bir araya toplanıp sevinçlerini paylaşacağına delalet eder.

Rüyada Serçe Yavrusu Görmek, kişinin hayırlı çocuklarının olacağına işarettir. Rüyada serçe kestiğini görmek, rüya sahibinin düşmanlarına karşı zafer kazanacağına işaret eder.

rüyada serçe görmek


Rüyada Görülen Serçe Neye İşarettir?

Rüyada serçe görmek, ahlaklı, olgun, görgülü, asil ve tuttuğunu koparan hoş bir erkeğe yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi bekar bir kadınsa, tıpkı bu tipte bir erkekle yollarının kesişeceğine, gözünün açık olması gerektiğine, bu erkekle güzel bir ilişki yaşayacağına, hatta evlenebileceğine ve mutluluğa delalet eder.

Bekar bir erkek rüyasına serçe görmüşse, rüyayı gören kişinin artık olgunlaşması anlamına işarettir. Kadınlara karşı daha ahlaklı, daha saygılı ve daha hoşgörülü davranması gerektiğine delalettir.

Rüyada bir dalda serçe görmek kişinin kısmetinin açılması anlamına gelmektedir. Bu kısmet miras, evlilik veya güzel bir iş olabilir. Rüyada serçeyi dala konarken görmek ise kişinin kısmetinin ayağına kadar geldiğine delalet eder.

Rüyada serçe öldürmek, rüya sahibinin yakın çevresinde birini üzdüğü, yaraladığı ve kırdığı anlamına gelir. Rüya sahibinin haksız olduğuna ve üzdüğü kişiden özür dileyip helallik alması gerektiğine delalettir.

Rüyada Serçe Sevmek kişinin kalbinin ferahlayacağını ve dinine çok sadık biri olacağına işarettir. Rüyada serçe sevdiğini gören kişi bir sıkıntısı varsa atlatacak, bir dileği varsa bu dilek çok kısa zaman içerisinde kabul olacağına delalettir. Rüyada serçenin başını okşadığını görmek, kişinin derin acılarından kurtulup feraha ereceğine işarettir.

Rüyada Serçe Beslemek rüyayı gören kişinin sadık birinden yardım alacağına veya geçmişte yapmış olduğu bir iyiliğin karşılığını çok yakın zamanda almasına delalettir. Rüyada serçe beslediğinizi görmüşseniz emek verdiğiniz işin karşılığını alacağınıza, kendiniz için ettiğiniz duaların kabul olacağına, aşktan yana yüzünüzün güleceğine delalet etmektedir.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Düştüğünü Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Serçe Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.