Rüyada Papatya Görmek

1 119

Rüyada Papatya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Papatya Görmek, rüya sahibinin huzur dolu bir ömür süreceğine ve bütün sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Rüyada papatya gören, kişi yakın bir zaman içerisinde müjdeli haberler alacağına ve bu mutluluğu çevresindeki insanlara huzur ve mutluluk vereceğine delalet eder.

Rüyada papatya gören, rüya sahibinin iyi niyetli dostlar kazanacağına işaret eder. Papatya görmek, kişinin gam ve kederden kısa zaman içerisinde kurtulacağına delalet eder.

rüyada papatya görmek


Rüyada Görülen Papatya Neye İşarettir?

Rüyada Papatya Ekmek, rüya sahibinin sıkıntılı günlerinden kurtulup feraha ereceğine işaret eder. Rüyada papatya ektiğini gören, kimsenin hayallerinin yakın bir zaman içerisinde gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Papatya Vermek, rüya sahibinin kısmetinin açılacağına ve evlilik yolunda önemli gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüyada papatya verdiğini gören, kişinin şansının yaver gideceğine ve hayatında güzel olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Papatya Demeti Görmek, rüya sahibinin hiç beklemediği bir yerden miras geleceğine işaret eder. Papatya demeti gören, kişinin bereket ve bolluk içerisinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Papatya Toplamak, rüya sahibinin hayatına yeni birinin gireceğine ve aşık olacağına işaret eder. Rüyada Papatya Koklamak, rüya sahibinin neşeli bir karaktere sahip olacağına ve çok yakın dostlar edineceğine delalet eder.


Konu altında yer alan yorum bölümüne yorumlarınızı yazabilirsiniz. 🙂

Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Aldatıldığını Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Papatya Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.