Rüyada Ördek Görmek

1 58

Rüyada Ördek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ördek Görmek, rüya sahibi kadın ise yakın bir zamanda karşısına varlıklı bir erkeğin çıkacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi erkek ise iyi huylu, temiz kalpli, zengin ve güzel bir kadın ile tanışıp evlilik yolunda ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada ördek sürüsü görmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine, hayatındaki sorunlarının çözüleceğine işarettir. Rüyada ördek yavrusu yakalamak, kişinin ailesi ile birlikte bolluk ve bereket içerisinde ömür süreceğine delalet eder.

rüyada ördek görmek


Rüyada Görülen Ördek Neye İşarettir?

Rüyada beyaz ördek görmek, rüya sahibinin hiç beklemediği yerlerden eline mal ve mülk geçeceğine işaret eder. Rüyada uçan ördek görmek, rüya sahibinin iş hayatında yüksek mevkilere ulaşacağına ve maddi ve manevi anlamda yüksek kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada ördek yakalamak, rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine ve sürprizlerle karşılaşacağına işaret eder. Rüyada ördek yemek, rüya sahibini koruyup kollayan dostlarından yardım göreceğine işarettir. Rüyada ördek ısırdığını görmek, rüyayı gören kişi bekar ise yakın bir zamanda mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağına delalet eder.

Rüyada kaçan ördek görmek, rüya sahibinin arkadaşlarıyla beraber iş kuracağına ve yüksek başarılara imza atacaklarına işaret eder.


Konu altında yer alan yorum bölümüne yorumlarınızı yazabilirsiniz. 🙂

Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Leylek Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Ördek Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.