Rüyada Öldüğünü Görmek

1 188

Rüyada Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada öldüğünü görmek, ömrünüzün uzanacağına işarettir. Rüyada ölmek dini yönden eksiklikle tabir olunur. Bazende bu rüya büyük günahtan pişman olmayla tabir olunur. Rüyanızda savaşta öldüğünüzü görmek dünya evi bir çok rızka erişir.

Rüyada annesinin öldüğünü görmek ise kişinin niyetlendiği bir işinin hayırsız olacağına işarettir. Rüyada ölüp tekrar yaşadığını gören kimse günah işler tövbe eder inşallah tövbesi kabul olur. Kendisini kabirde ölü olarak görmek istediği bir işinin hayırlı olacağına delalettir. Hanımının vefat ettiğini görmek zengin olmaya ve onun servetinden faydalanmaya işarettir.

rüyada öldüğünü görmek


Rüyada Ölmek Neye İşarettir?

Rüyada oğlunun öldüğünü görmek eline miras geçmesine ve düşmanı yenip kazanacağına delalettir. Rüyasında birinin kendisini öldürdüğünü gören kimse kendisini öldüren kişiden çok yararlanır.

Rüyada öldüğünü görmek ise kişinin ömrünün uzayacağına işarettir. Bir kalabalık tarafından öldürüldüğünü veya linç edildiğini görmek devletin en büyük yardım ve desteğini görür.

Hastalıktan öldüğünü gören kimse hasta ise hastalıktan, fakir ise fakirlikten, üzüntülü ise üzüntüden kurtulur. Bazende ölüp tekrar dirildiğini görmek bekar ise evlenir geçimi rahat olur. Mütevazi ve iyi biri olur. Rüyanızda eğer bir ölü gördüyseniz hayra yorumlanır rüyada ölmüş kimseyi kaçarken görmek kişinin ömrü uzun olur.

Rüyada ölüye ikram da bulunan veya ölünün kendisine ikramda bulunduğu kimsenin evinde bereket bolluk meydana gelir. Kendisini ölüler içinde ve onlarla birlikte yürürken gören kimsenin hiç ummadığı bir yerden mirasa kavuşacağına işarettir.

Evinde ölü görmek kimse bütün arzularına kavuşur. Rüyada bir ölüyle konuştuğunu gören kimse uzun ömürlü olur ve bolluk içinde yaşar.

Rüyada ölmüş birinin size bir şey vermesi sizin çok zengin olacağınıza işarettir ve hayır bolluk bereket şifa ya ve bütün arzularınızın dileklerinize kavuşacağınıza delalettir.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Araba Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Öldüğünü Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.