Rüyada Nar Görmek

0 120

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nar görmek, rüya sahibinin huzurlu bir yaşam süreceğine ve sıkıntılarının azalacağına bereket ve bolluk göreceğine işaret eder. Rüyada nar gören, kişi evli ise hayırlı evlatlarının olacağına ve yakın zamanda zengin olacağına delalet eder. Rüya sahibi bekar ise kısmetinin açılacağına işaret eder.

Rüyada nar taneleri görmek, rüya sahibinin evinin bereket ve huzur içinde olacağına delalet eder. Rüyada nar tanesi gören, kişinin yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve bir mirasa konacağına delalet eder.

rüyada nar görmek


Rüyada Görülen Nar Neye İşarettir?

Rüyada nar yediğini görmek, rüya sahibinin iş hayatında yüksek başarılara imza atacağına işaret eder. Rüyada nar yediğini gören, kişi yakın bir zamanda büyük kazançlar elde edeceğine ve mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada nar toplamak, kişinin bereketli bir ömrü olacağına işaret eder. Rüyada nar topladığını gören, kimse madde ve manevi anlamda zenginlik yaşayacağına delalet eder.

Rüyada nar ağacı görmek, rüya sahibinin inancının yüksek olduğuna ve elinin bol olduğuna işaret eder. Rüyada nar suyu içtiğini gören, kişinin itibar kazanacağına delalet eder.

Rüyada birine nar verdiğini görmek, rüya sahibinin küs olduğu kişiler ile yeniden barışacağına ve maddi anlamda rahatlayacağına delalet eder.


Konu altında yer alan yorum bölümüne yorumlarınızı yazabilirsiniz. 🙂

Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Kolye Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.