Rüyada Namaz Kıldığını Görmek

1 182

Rüyada Namaz Kıldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Namaz Kıldığını Görmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine, iş hayatında yüksek mevkilere ulaşacağına işaret eder. Rüyada cemaatle namaz kılmak, kişinin sorumluluk sahibi olacağına ve küs olduğu dostlarıyla yeniden barışacağına delalet eder.

Rüyada namaz kılmaya çalışmak, rüya sahibinin çok yakın zamanda hayallerinin ve isteklerinin  gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada sokakta namaz kılmak, rüyayı gören kişinin dini hayatının iyi olmadığı birisiyle tanışacağına ve o kişiye yardım ederek sevaba gireceğine işaret eder.

rüyada namaz kıldığını görmek


Rüyada Namaz Kılmak Neye İşarettir?

Rüyada sabah namazı kılmak, rüya sahibinin çok çalışıp gayret ederek borçlarını bitireceğine ve rahata ereceğine işaret eder. Rüyada öğle namazı kılmak, kişinin iş hayatında yüksek başarılara imza atacağına ve rüya sahibinin hayatına yeni insanların gireceğine delalet eder.

Kabede namaz kıldığını görmek, rüya sahibinin ahlak sahibi birisi olduğuna ve çevresinde çok saygın bir kişi olacağına delalet eder. Rüyada camide namaz kılmak, rüyayı gören kişinin kazancını helal yollardan sağlayacağına ve babasından veya annesinden hayır duaları alacağına işarettir.

Rüyada ikindi namazı kıldığını görmek, rüya sahibinin işlerinin kolaylaşacağına, maddi ve manevi anlamda yüksek kazançlar elde edeceğine işaret eder. Rüyada akşam namazı kıldığını görmek, kişinin iş hayatında yüksek başarılara ulaşacağına ve yeni insanlarla iş birliği yapacağına delalet eder.

Rüyada yatsı namazı kıldığını görmek, rüya sahibinin yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve hayır duaları alacağına delalet eder. Rüyada cuma namazı kıldığını görmek, kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine ve muradına ereceğine işarettir.


Konu altında yer alan yorum bölümüne yorumlarınızı yazabilirsiniz. 🙂

Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Okul Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Namaz Kıldığını Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.