Rüyada Leylek Görmek

0 106

Rüyada Leylek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Leylek Görmek, rüya sahibinin hiç beklemediği yerlerden müjdeli haberler alacağına ve ince ruhlu, kibar ve iyi huylu bir kişiyle evlenip çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada leylek beslemek, kişinin kısmetinin açık olduğuna, mal ve mülk sahibi olacağına ve uzun zamandır ayrı kaldığı arkadaşlarıyla ve dostlarıyla yeniden kavuşacağına delalet eder. Rüyada leyleği yerde görmek, rüya sahibinin eğitim ve iş hayatında yüksek başarılara imza atacağına ve hiç beklemediği bir yerden mirasa konacağına işarettir.

rüyada leylek görmek


Rüyada Görülen Leylek Neye İşarettir?

Rüyada uçan leylek görmek, rüya sahibinin dostlarıyla eğlenceli vakitler geçireceğine, hayırlı bir evlilik yapacağına ve zor günleri atlatıp varlık içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada leylek yuvası görmek, rüya sahibinin huzurlu bir yaşam süreceğine ve hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına delalet eder. Rüyada leylek yakaladığını görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda sıkıntı yaşamayacağına ve hayır duası aldığına delalet eder.

Rüyada eve leylek girdiğini görmek, rüya sahibinin yüksek kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve ailesiyle birlikte mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada leylek gagası görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin rast gideceğine delalet eder.

Rüyada leylek pisliği görmek, rüya sahibinin maddi bolluk yaşayacağına, huzurlu bir hayat süreceğine ve kısmetinin açıldığına işarettir. Rüyada leylek yavrusu görmek, kişinin hayırlı çocuk sahibi olacağına ve muradına ereceğine delalet eder.


Konu altında yer alan yorum bölümüne yorumlarınızı yazabilirsiniz. 🙂

Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Leylak Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.