Rüyada Kedi Görmek

0 171

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek, rüya sahibinin çocuk sahibi olacağına işaret eder. Rüyada Kedi Yavruları Görmek  kişinin hayırlı evlatları olacağına ve çevresindeki kurnaz ve iki yüzlü insanlardan uzaklaştığına işaret eder.

Rüyada Kedi Beslediğini Görmek, rüya sahibinin huzura ve rahata ereceğine delalet eder. Rüyada kedi beslediğini gören kişi her zaman güvendiği, sevdiği ve saydığı bir dostundan hayırlı haberler alacağına işaret eder.

rüyada kedi görmek


Rüyada Görülen Kedi Neye İşarettir?

Rüyada çok kedi görmek, kişinin İş hayatında başarılı projeler ile çok büyük paralar kazanacağına ve huzur içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Konuşan Kedi Görmek, Rüya sahibine kötülük yapmaya çalışanların planlarının bozulacağına işaret eder. Rüyada kedi gören kişi meslek hayatında yeni adımlar atarak yüksek kazançlar elde etmesine delalet eder.

Rüyada Yavru Kedi Sevdiğini Görmek, kişinin hayata her zaman olumlu bakacağına işaret eder. Rüyada yavru kedi sevdiğini görmek, rüya sahibinin, yardım ettiği kişiler olduğuna ve onlardan her zaman yardım alacağına delalettir.

Rüyada Kara Kedi Görmek, Rüya sahibinin duygusal biri olduğuna, iş ve özel hayatında güzel gelişmeler olacağına delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Köpek Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.