Rüyada Kavga Etmek

1 127

Rüyada Kavga Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kavga etmek, rüya sahibinin başka biri ile kavga ettiğini görmesi çevresindeki tanıdığı kişilere yardım edeceğine işaret eder. Rüyada tanımadığı kişilerin kavga ettiğini gören kimse çevresindeki arkadaşlarından veya dostlarından gelecek yardıma delalet eder.

Rüyada tanıdığı biriyle sözlü kavga ettiğini görmek, rüya sahibinin akrabaları ve ailesi arasında yaşadığı  küslüklerin son bulacağına veya aile büyüklerinin araya girmesiyle durumların tatlıya bağlayacağına delalet eder.

rüyada kavga etmek


Rüyada Kavga Ettiğini Görmek Neye İşarettir?

Rüyada tanımadığı biriyle sözlü kavga ettiğini gören, rüya sahibinin hayatında sevmediği kişiden yakın bir zaman içerisinde hoşlanacağı ve çok seveceğine işaret eder. Rüyada sözlü kavga ettiğini gören kişi maddi ve manevi kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada münakaşa ettiğini görmek, kişinin gam ve kederden kurtulacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına işaret eder. Rüyada münakaşa ettiğini gören, rüya sahibi iş hayatındaki sıkıntılarından kurtulup yüksek başarılara imza atacağına delalet eder.

Rüyada anne ile tartıştığını görmek,  rüya sahibinin önüne engellerin çıkacağına ve bu engelleri ailesinin yardımıyla aşacağına işaret eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Yayla Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Kavga Etmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.