Rüyada Karınca Görmek

1 133

Rüyada Karınca Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Karınca Görmek, kişinin uzun ömür olacağına ve bolluk ve rızıkla tabir olunur. Rüyada, karıncaların evine yiyecek taşıdığını görmek, evindeki hayır ve berekete işarettir. Karıncaların dışarıdan eve bir şey taşıdıklarını gören kişinin zengin olacağına ve çok işçi çalıştıracağına delalet eder.

Rüyada karınca görmek, kadın açısından aile fertleri, akraba, yolculuk, servet ve nimet olarak yorumlanır.  Rüyada karınca sürüsü görmek, rüya sahibinin zorluk ve sıkıntılarından kurtulacağına, maddi açıdan iyi bir kazanç sağlayacağına ve ileri ki hayatında iyi bir mevki sahibi olacağına işaret eder.

rüyada karınca görmek


Rüyada Görülen Karınca Neye İşarettir?

Rüyada karınca öldürmek, kişinin dostlarının verdiği akla uyarak hayatında önemli kararlar ve gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Rüyada karınca gören kişi iş konusunda ciddi maddi gelirler yakalayacağına ve başarılara imza atacağına işaret eder.

Rüyada karınca yuvası görmek, kişinin iş hayatında dayanışmaya, ortaklaşmaya, yardımlaşmaya ve kolektif çalışmaya işarettir.

Rüyada karınca ısırması görmek, kişinin çok zayıf bir düşmanı olacağına delalet eder. Kişi bu düşmandan zarar görmeyeceğine ve kolay şekilde mücadele edeceğine işaret eder. Eğer bir rüyada karıncanın ısırdığını gören kişi, küçük yatırımlar üzerinde büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin ufak borçları varsa tamamını ödeyeceğine işarettir.

Rüyada karınca yemek, rüya sahibinin evine iyi kazançlar, bolluk ve bereket gireceğine işaret eder. Rüyada karınca yediğini gören kişi mutlu ve ferah dolu bir yaşam süreceğine ve bunu ailesiyle beraber hayat boyu devam edeceğine delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Bülbül Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Karınca Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.