Rüyada Kaplumbağa Görmek

1 150

Rüyada Kaplumbağa Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaplumbağa Görmek, kişinin yakın zamanda güzel koku sürünüp, süslenen ve endamlı bir hanımla tanışacağı anlamına gelir. Rüyada görülen kaplumbağa, ibadetine düşkün ve eski ilimleri iyi bilen bir kişi olarak yorumlanır.

Rüyada Kaplumbağa Eti Yemek: Rüyada kaplumbağa eti yediğini gören kişi, kendisine çok faydalı olacak şeylere kavuşacağına ve rızka delalettir.

Rüyada Su Kaplumbağası Görmek, mutluluk, huzur, ferah ve kişinin vefalı olacağına işarettir. Başarılı bir iş hayatı olacağına ve yüksek kazançlar elde edeceğine delalettir. Rüyada su kaplumbağası gören kişi hayatı boyunca maddi ve manevi sorun yaşamadan ailesi ile beraber su gibi huzurlu, sakin ve mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

rüyada kaplumbağa görmek


Rüyada Görülen Kaplumbağa Neye İşarettir?

Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek, kişinin ailesine yeni birinin katılacağına işarettir. Diğer bir anlamı ise kişinin çok yakın bir zamanda evleneceğine işaret eder. Bazende uzun bir yolculuğa çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kaplumbağa Yakalamak, kişinin kısmetinin açılacağına ve çok şanslı olacağına işarettir. Rüya sahibinin işlerinin yakın zamanda yoluna gireceğine, iş hayatında yüksek becerilere ve iyi bir kazanç yakalayacağına delalet eder. Rüyada Kaplumbağa Yakalamak Yakın zamanda çok güzel kısmetlerin karşısına çıkacağına ve hem iş hem de aşk hayatında mutlu bir dönem yakalayacağına delalettir.

Rüyada Kaplumbağa Yemek, rüya sahibinin bir iş konusunda girişimde bulunacağı ve iyi bir kazanç elde edeceğine işarettir. Rüyada Kaplumbağa Yemek  kişinin elinde tuttuğu değerlerinin kıymetini bileceğine ve buna göre yaşayacağı üzerine işarettir.

Rüyada Bir Kaplumbağa Sahibi Olmak, hayatında yeni bir arkadaş ile tanışmak ve iyi bir dostluk kurmak anlamına gelmektedir.  Rüyada Bir Kaplumbağa Sahibi Olmak kişinin bu yeni arkadaşı sayesinde bütün kötü alışkanlıklarından kurtulacağına delalettir. Böylece sosyal hayatında, aile hayatında ve iş yaşamında istediği düzeni yakalama şansını elde edeceğine işarettir.

Rüyada Kaplumbağa Beslemek, rüya sahibinin zaman içerisinde ün kazanacağını ve tanınır hale geleceği üzerine işaret eder. Rüyada Kaplumbağa Beslemek rüya sahibinin karşısına çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirmesine, mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Kaplumbağa Sürüsü Görmek, güzelliğe ve iyiliğe işarettir. Rüya sahibinin maddi açıdan feraha kavuşacağına ve mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Serçe Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Kaplumbağa Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.