Rüyada Kaçtığını Görmek

1 135

Rüyada Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kaçtığını görmek, kişinin yaptıklarından pişman olmasına ve tövbe etmesine işarettir.

Rüyada kimden ve neden kaçtığını bilmeyen kişi, tövbe ederek günahlarından kurtulur. Rüyada kaçtığını görmek birileri tarafından iftiraya uğramışsa temize çıkacağına delalettir. Kimden ve niçin kaçtığını bilen kişi, korkularından kurtulacağına işarettir. Rüyada askerin kaçması, başarı olarak yorumlanır.

Rüyada Kaçtığını Gören Kişi, hayatında belirli aşamalar kaydedeceğine ve istediği başarıya ulaşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin rüyasında kaçması, adım atacağı işlerden emin olacağına, çevresinde iyi dostlar biriktireceğine işaret eder.

rüyada kaçtığını görmek


Rüyada Kaçtığını Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Birinden Kaçıp Kurtulmak, kişinin hayatında güzellikler ve kolaylıklar olacağına ve her daim yaşama sımsıkı bağlanacağına ve hayatında kendisini hep huzurlu ve mutlu hissedeceğine delalet eder. Rüyada birinden kaçıp kurtulduğu görmek kişinin günden güne sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına işarettir.

Rüyada Birinden Kaçtığını Görmek, Rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına büyük çalışmalara imza atacağına, oldukça yüklü miktarlarda gelir elde edeceğine işaret eder. Rüyada Birinden Kaçtığını Görmek Kişinin oldukça iyi bir kariyerlere sahip olacağına ve aile yaşamında çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Birinden Korkmak, Rüya sahibinin sevdiği kişileri düşünerek hareket ettiğine, kişinin sevdikleri için sürekli fedakarlıklar yaptığına ve yaptıklarının kendisini mutlu ettiğine işaret eder.

Rüyada Kovalanmak,Kişinin rüyasında kovalandığını görmesi yaşamına dair çeşitli endişelerden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Birinden Korkarak Kaçmak, rüya sahibi kariyerinde istediği bir noktaya geleceğine ve kişinin mesleki yaşamında başarılara imza atacağına delalet eder.

Rüyada Birinden Kaçıp Saklanmak, kendisine hayırlı haberlerin geleceğine, iş yaşamında başarılar kazanacağına, fazla gelir elde etmesine ve aile yaşamında iyi günleri göreceğine işaret eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Su Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Kaçtığını Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.