Rüyada İnek Görmek

2 346

Rüyada İnek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İnek Görmek, bir kadının rüyasında inek görmesi nikah, erkeğin görmesi ise zenginlik ve bolluk anlamına gelir. Rüyada inek sütü görmek ise zenginlik, bolluk, sevinç ve huzurun işaretidir. Rüyada inekten süt sağmak yeni bir iş kapılarına, yeni kazançlara ve yeni kısmete yorumlanır.

Rüyada İneği Sağdığını Görmek;

Bir ineği sağdığını gören kimse mal biriktirir. Bir inek bulup onu evine götürdüğünü gören kimse hayra erişir. Rüyada inek satın aldığını görmek memur olacağına işarettir.

Rüyada İnek Sütü İçtiğini Görmek;

Rüyasında inek sütü içtiğini görmek ahlaklı güzel huylu bir kadın ile evleneceğine tabir olunur. Yolda bir inek olduğunu gören kimse hayra erişir. Bir yerde çok büyük inek görmek yaşadığı yerde bolluk ve ucuzluğun geleceğini gösterir Rüyada inek görmek Cömert ve hayır sahibi bir insana delalet eder.

rüyada inek görmek


Rüyada İnek Görmek;

Düşmana karşı zafer kazanacağınıza işarettir. Rüyada inek gören kimsenin derecesinin yükseleceğine işarettir. Rüyada bir çok inek gören kimsenin çocukları ve serveti çok olur. İnek ve buza görmek zenginlik ululuk ve şeref olarak yorumlanır. Böyle bir rüya aynı zamanda zengin bir Hanımla evlenmeye de işarettir. ineğin doğada olduğunu görmek ise hanımı hamile olan kimse için bir erkek çocuğa işarettir.

Cömertlik ve iyilik anlamına gelir ve düşmana karşı zafer elde etmeye işaret olarak da yorumlanır. Rüyasında ineğinin kaybolduğunu gören kimsenin sıkıntılardan kurtulacağına işarettir. Rüyada birisinden inek aldığını görmek ise o kimse ile olan dostluğuna işarettir.

Rüyada İneğin Su İçtiğini Görmek;

Rüyada ineğin su içtiğini görmek, hidayete ve İslam’a girmeye delalettir. Borcu olan biri için borcunu ödemeye delalettir. İnek görmek dinine önem veren  kimseler için Salih amellerdir. Rüyada görülen inek takva sahibi insanların arasını bulan ve insanlar arasında hayırla anılan bir kimseye işaret eder. Bazen rüyada görülen inek hidayet ve İslam’a işarettir. Rüyada inek görmek hayırsız ve kötü insanlardan kurtulacağına işarettir. Bazen hiç ummadığınız bir yerden gelecek bir miras müjdesi olarak ta yorumlanır.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Uçak Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

2 Yorumlar
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada İnek Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

  2. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada İnek Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.