Rüyada İnci Görmek

1 165

Rüyada İnci Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İnci Görmek, kişi bekar ise evlenir. Rüyada inci görmek ilme ve çocuğa işaret eder. İnci görmek her işteki olgunluk ve güzelliktir.

Rüyada inci yuttuğunu gören kişi ilim ve hikmetle dolar. Büyük inci tanesi hamile kadın için erkek evlat anlamına gelir. İnci güzel söze ve mala delalettir. Rüyada inci gören kimse, Kur’an-ı Kerim öğreneceğine delalettir.

Rüyada dağınık bir çok inci görmek, servet ve çocuk demektir. Rüyada görülen dizili inci, ise Kur’an ve hikmettir. Avucunda bir-iki incisi olduğunu gören kişinin, onların sayıları kadar hayırlı çocukları olacağına delalettir.

Rüyada İnci Görmek


Rüyada Görülen İnci Neye İşarettir?

Rüyada dizilmiş inci görmek, manevi güzelliklere, dizilmemiş inci görmek çocuklara, servete ve mala işarettir. Ağzına inci sokan kimse, çok dindar olacağına delalet eder. Rüyada bir inciye sahip olduğunu gören kimse, evlenir.

Rüyada inci küpe görmek, sevgiye, afiyete, sevgiye ve sağlığa içten kulluk yapmaya, sebat göstermeye işaret eder.

Rüyada inci bulmak, kişinin müjdeli bir haber alacağına, özel hayatında ani ve güzel gelişmeler yaşayacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder. Rüyada inci bulduğunu görmek, rüya sahibine karşı yoğun duyguları olan bir kişinin kendisine ilanı aşk edeceğine işarettir.

Rüyada görülen inci çok büyük ise, rüyayı görenin çok mal ve servet kazanacağına işarettir. Rüyada inci bulmak rüyayı gören kişinin çok sevineceği bir haber almasına işarettir.

Rüyada inci kolye görmek, kişinin mutluluğa, şifaya ve kurtuluşa kavuşacağına işarettir. Rüyada inci kolye görmek, erkekler için halis niyetle yapılan amellere, kadınlar için süs ve güzelliğe delalet eder.

Rüyada inci vermek, rüyada kendisine inci verildiğini gören kişi, zengin bir hanımla evleneceğine ve bu evlilikten her iki tarafında mutlu olacaklarına hükmedilir.

Rüyada inci takmak, rüyasında boynuna inci takan kız evlenir. İncileri tek tek ipe dizdiğini gören kişi hayatında çok mutlu olacağı ve sevinç gözyaşları dökeceğine delalet eder. Rüyada inci takmak güzellik ve mutluluk anlamına gelir.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Balık Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada İnci Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.