Rüyada Güvercin Görmek

1 215

Rüyada Güvercin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Güvercin Görmek, mutluluk, neşe ve müjdeli habere işarettir. Eğer güvercin uçarak uzaklaşıyorsa tez haber alacağınıza işarettir. Çiçeklere ve ağaca konan güvercin ise sevdiğinizden alacağınız iyi bir haberdir.

Güvercini gören kişi bekar ise evleneceğine bazen de güvercin görmek ilme ve çocuğa işarettir. Güvercin her işteki olgunluk ve güzelliğe işaret eder. Rüyasında güvercin gören kimse ilim ve hikmetle dolar. Büyük bir güvercin gören hamile kadın için erkek evlat olarak yorumlanır. İlim ve kuran okumaya, hayırlı işlere ve mala delalettir. 

Bu nedenle evlat, ilim. hikmet, servet ve kuran olarak yorumlanır. Bir çok güvencin görmek çocuk ve servet demektir. Omuzunda güvercin görmek ise şans, talih, hayırlı bol kazanç anlamına gelir. Kolunda güvercin görmek iki hayırlı evlada işarettir. Yerde gördüğünüz güvercin manevi güzelliklere ve mal, servet ve çocuklara işarettir. Güvercine yem verdiğini görmek çok zengin olacağına işarettir.

rüyada güvercin görmek


Güvercin Görmek Ne Demek?

Güvercin görmenin en önemlisi her şeyin kemali ve güzelliğidir. Bir kimse kendisinin eline aldığı güvercini görürse o kişi büyük hayırlı ve saygınlık kazanmış bir insan olur, zengin ve hayır sahibi bir kimseye işarettir. Başına konmuş bir güvercin, bu özelliklere sahip bir insanla dost olmaya işarettir.

Bazen de zengin bir kimseden gelecek hayra delalet eder. Çünkü güvercin gören kimse güzel bir eş ile evlilik yapar. Rüyada Görülen güvercin rüya sahibinin sevinçli olacağına işaret eder. Güvercin görmek Saliha bir kadın veya, samimi bir dosta işaret eder. Rüyada güvercin gören bekar bir erkek için Saliha bir hanımla evleneceğine işaret eder. Rüyasında yanına bir güvercin geldiğini gören kimse bol para kazanacağına işarettir.

Rüyada Güvercini Uçarken Görmek;

Güvercini uçarken görmek hacetlerinin kabulüne ve uzaktan gelecek bir habere işarettir. Güvercin sesi duymak gerçek bir mümin ve çok hayır sahibi kimsedir. Bunun dışında dünya ve ahirette bol rızk içinde olur ilahi mağfirete mail olur. Güvercin görenin eğer geçiminde sıkıntı varsa Allah o kim senin geçimini kolaylaştırır ve bu kişi ilim ve takva sahibi olur.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada İnek Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Güvercin Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.