Rüyada Gül Görmek

1 170

Rüyada Gül Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gül Görmek,  kişi sevdiği insanlar tarafından hatırlanacağı ve güzel şekilde anılacağına delalet eder. Rüyada gül gören rüya sahibinin çocuk sahibi olacağına, hiç beklemediği bir yerden müjdeli ve sevinçli haberler alacağına işaret eder.

Rüyada kırmızı gül görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi açıdan yeniden düze çıkacağına işaret eder. Kırmızı gül gören kişi  azmi ve çalışkanlığı sayesinde iş hayatında büyük hedeflere ulaşacağına, hayatının daha da güzelleşeceğine ve mutlu bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada gül koklamak, rüya sahibinin hayırlı bir kısmet ile uzun süreli ilişkiye başlayacağına işarettir. Rüyada gül koklayan kişi hayırlı bir gönül işine gireceğine, mutlu ve huzurlu bir evlilik yaşayacağına delalet eder.

rüyada gül görmek


Rüyada Görülen Gül Neye İşarettir?

Rüyada gül topladığını görmek, Rüya sahibinin maddi açıdan hiç bir sıkıntı yaşamayacağına, ailesi ile beraber mutlu, huzurlu bir ömür süreceğine delalet eder. Gül topladığını gören kişini esenliği, afiyette olmaya, mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine işarettir.

Rüyada gül ağacı görmek, rüya sahibinin üzüntü ve moral bozukluğundan yakın bir süre içerisinde kurtulacağına delalet eder. Kişinin yeniden mutlu olacağını ve yaşadığı sıkıntı ve dertlerin ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada gül diktiğini görmek, rüya sahibinin arzu ettiği hayallerinin gerçek olacağına işaret eder. Rüyada gül fidesi görmek, kişinin kısa bir süre içerisinde güzel bir ilişkiye başlayacağına ve iyi huylu, ahlaklı ve güzel bir kişiyle evleneceğine ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada gül bahçesi görmek, rüya sahibinin hem iş hem de sosyal yaşamda başarılı bir dönemden geçeceği, iyi bir kazanç elde edeceğine delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Hediye Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Gül Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.