Rüyada Gemi Görmek

1 141

Rüyada Gemi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gemi görmek, kişinin huzurlu, mutlu ve aydınlık yıllarının olacağına, iş hayatında yükselmeye, başarı elde etmeye ve zafer kazanmaya işaret eder.

Rüyada gemiye binmek, rüya sahibinin yeni ortaklarını olacağına ve yeni bir iş kuracağına yüksek kazançlar elde edeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyasında gemiye binen kişilerin maddi açıdan kazancının artacağına işarettir.

Rüyada büyük gemiye bindiğini görmek, rüya sahibinin bütün işlerinin yolunda gideceğine delalet eder. Rüya sahibinin yakın bir arkadaşı veya dostu ile ortak bir iş kuracağına ve güzel kazançlar elde edeceğine delalet eder.

rüyada gemi görmek


Rüyada Görülen Gemi Neye İşarettir?

Rüyada gemi yolculuğu yaptığını görmek, rüya sahibinin hayatında yüksek başarılara imza atacağına delalet eder. Rüyada gemi yolculuğu yaptığını gören kişi  iş hayatında başarılı işlere imza atacağını ve iyi bir kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada gemi kaptanı görmek, rüya sahibinin korkularından kurtulacağına işarettir. Rüyada gemi kaptanı gören kişi bu korkularından sevdikleri ile beraber kurtulacağına ve onların desteği ile beraber normal hayatına döneceğine delalet eder.

Rüyada gemi kullandığını görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bazı olumsuzlukların üstesinden geleceğine işaret etmektedir. Rüyada gemi kullandığını gören kişi Kendi çabalarıyla birçok sorun ve problemden kurtulacağına ve zamanla iyi bir kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada gemi aldığını görmek, rüya sahibinin kısmetli olacağı ve hayırlı işler yapacağına ve karşısına iyi bir insanın çıkacağına, mutlu bir evlilik yaşayacağına delalet eder.

Rüyada geminin hızlı gittiğini görmek, kişinin mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, hayatında maddi kazançlar yaşayacağına delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Ceylan Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Gemi Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.