Rüyada Gelinlik Görmek

1 119

Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gelinlik görmek, rüya sahibinin ev halkının bolluk, berekete ulaşacağına ve sevinçli haberler alacağına işaret eder. Rüyada renkli gelinlik görmek kişinin hayatında çok mutlu olacağına ve neşe dolu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Beyaz gelinlik görmek, rüya sahibi genç kız ise yakın bir zamanda evlerine dünürcü geleceğine işaret eder. Rüyada gelinlik gören kimsenin evlilik hayatında çok mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder.

rüyada gelinlik görmek


Rüyada Görülen Gelinlik Neye İşarettir?

Rüyada renkli gelinlik görmek, rüya sahibinin çok yakın bir zamanda hayırlı haberler alacağına işaret eder. Evli bir kadının renkli gelinlik görmesi ailesi ile birlikte mutlu ve huzurlu yaşam süreceğine ve hayırlı çocuklarının olacağına delalet eder. Rüya sahibi erkek ise dileklerinin tez zamanda gerçekleşeceğine  işarettir.

Rüyada kendini gelinlik içinde görmek, kişinin bir kimseyle karşılaşacağına ve aşık olacağına işaret eder. Rüyada kendini gelinlik içinde gören rüya sahibinin aile içerisinde yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulacağına ve feraha ereceğine delalet eder.

Rüyada gelinlik yıkadığını görmek, kişinin gam, keder ve üzüntülerinden kurtulacağına ve refaha ulaşacağına delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Asker Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Gelinlik Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.