Rüyada Fare Görmek

1 208

Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fare görmek eğer bir sınava girdiyseniz yada girecekseniz kazanacağınıza işarettir. Rüyada siyah fare görmek ise sıkıntı dan kurtulup sevinir yahut mevcut çocuğu okuyup din alimi ve hafız olur. Böylelikle kişi hasta ise şifaya kavuşur, gurbette ise memleketine döner.

Rüyada fare sürüsü görmek beklemediği bir yerden eline mal ve para geçer. Fakat bir yerde bir tane farenin çıktığını görürse rütbeye ve mevkice yükselmeye işarettir. Bazen rüyada görülen fare hanıma ve yolculuğa işarettir. Rüyada fare görmek yolculuğa çıkmaya işarettir. Bazen bu rüya bekar kimseler için, evlenmekle de yorumlanır.

Rüyada görülen fare insanları doğru yola ileten Salih bir kimse ile tabir olunur. Rüyada fare görmek doğru sözlü ahlak hamide sahibi kendisine güvenilir bir ortağa da işaret eder.

rüyada fare görmek


RÜYADA FAREDEN KORKMAK;

Rüyada fareden korkmak ise sevince erişir ve faydalı ilimler  elde eder. Bazen bu rüya hiç ummadığı yerden eline geçecek mala da delalet eder. Bu nedenle rüyada fare görmek özellikle azamet, ululuk, hazine, yüksek mevki saltanat, iktidar güç, başkanlık, zafer, iman, İslam, şan, şeref ve bütün istediklerine kavuşacağına işarettir.

Bazen de rüyada fare gören kişinin Salih Evladı olur. Rüyada fareden kaçmak ise rüyayı gören kişi fakirse zenginleşir. Bu rüya erkek evlada imanı yönünden yükselmeye veya hidayete de işaret eder. Evinde farelerin gezdiğini gören kimsenin evinde bolluk, bereket olarak ta yorumlanır.

Rüyada Fare Yakalamak;

Rüyada fare yakalamakta yakınlarınızda bulunan kötü niyetli birisinden kurtulacağınız ve cömert, hatırı sayılır bir insana işaret eder. Hatta bol rızka veya hayra kavuşur bazende insanlar arasında itibar görür. Rüyada fare görmek rüya sahibinin günahlarında tövbe etmeye ve insanlara şefkat ve merhamet gösteren bir kişiye delalet eder. Rüyada beyaz fare görmek ise sıkıntı çekmeden elde edilecek mala ve bol kazanca işaret eder. 


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Meyve Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Fare Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.