Rüyada Ev Görmek

1 173

Rüyada Ev Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ev görmek, eş, zenginlik, güvenlik ferah geçim, mal ve büyük memuriyet olarak yorumlanır. Eski bir evinin yeni bir eve dönüştüğünü görmek, rızk genişliğine hayır kapılarının açılmasına sevince ve müjdeli bir habere işarettir.

Rüyada yeni bir eve girmek fakir için zenginliğe, zengin için ise servetin daha da artmasına delalet eder. Rüyada kendi evine girdiğini görmek bekar için evlenmeye, evli kişiler içinde çocuk sahibi olmaya delalettir. Acayip ve bilmediği bir eve girdiğini gören kişinin müjdeli bir haber alacağına işarettir.

rüyada ev görmek


Rüyada Ahşaptan Ev Görmek;

Ahşaptan bir ev görmek helal kazanca işarettir. Rüyada evini çok güzel görmek ise ana ve babanın sağlıklı olmasına ve onların hayır duasını aldığına işarettir. Evinin inşaat olduğunu görmek ise akrabadan bir miras kalacağına işarettir.

Rüyada Müstakil Ev Görmek;

Evinin müstakil olduğunu gören rüya sahibi uzun ömür ve huzurlu bir yaşama işaret eder. Evin içinde eşya görmek hayırlı isler yapacağına işarettir.

Bir evin içerisine girip ve orada çiçeklerle uğraştığını görmek ikinci ev alacağına delalettir. Evinde misafir görmek bütün hedeflerine ulaşacağına işarettir. Evinin kapısını açan kişi zor bir işini halledip, yoluna koyacağına işarettir. Evinin anahtarını eline alması ise bütün işlerde başarılı olmasına işarettir.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Kar Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Ev Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.