Rüyada Elma Görmek

0 139

Rüyada Elma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Elma Görmek, rüya sahibinin hayırlı çocuklarının olacağına, kısmetinin güzel olacağına ve mutluluğa erişeceğine işaret eder. Rüyada kırmızı elma görmek kişinin ağzının tadının yerinde olacağına hayatında güzel işler başaracağına delalet eder.

Rüyada kırmızı elma almak, Rüya sahibinin sevinç gözyaşları dökeceğine ve daha rahat ve daha ferah olan bir yaşama geçeceğine işaret eder. Rüyada kırmızı elma görmek kişinin çok mutlu olacağına hem de sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada kırmızı elma topladığını görmek, Rüya sahibinin kendi çabası ve kendi emeği ile oldukça sağlıklı, ferah, mutlu ve temiz olan hayata kavuşacağına işaret eder.

rüyada elma görmek


Rüyada Görülen Elma Neye İşarettir?

Rüyada Elma Ağacı Görmek, Rüya sahibinin çevresinde bulunan insanlara karşı samimi, yardım sever biri olacağına delalet eder.

Rüyada Elma Yediğini Görmek, Rüya sahibinin çevresinde iyi, temiz, nur yüzlü insanları toplayacağına ve hayırlı evlatlara sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Elma Görmek, Rüya sahibinin sahip olduğu kazançlarının ve rızkının daha da çok artacağına  işlerinde büyük başarılara imza atacağına işaret eder.

Rüyada Elma Aldığını Görmek, kişinin kendisine kar getirecek bir iş için yatırım yapacağına ve bu işten bol kazanç ve bol gelir elde edeceğine delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Uçtuğunu Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.