Rüyada Düştüğünü Görmek

1 166

Rüyada Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Düştüğünü Görmek, kişi rüyasında bir yerden aşağıya düştüğünü görmesi şerden kurtulup hayıra ulaşacağına işarettir. Bazende rüyada düşmek ferahlık ve esenlik bulmak anlamına gelir. Kişinin cimrilikten kurtulup mertliğe doğru yol aldığına delalettir.

Rüyada ayağının kayıp düştüğünü gören kimse hayatındaki sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Özellikle rüyasında düştüğünü gören kişi hayatın bazı zorluklarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada ayağı takılıp düşmek, rüya sahibinin iyi bir makama yükseleceği ve bu makamı garanti altına alacağına delalet eder. Rüyada ayağının takılıp düştüğünü görmek, kişinin bütün hayallerinin yerine geleceğine, hayatındaki hedeflerine ulaşacağına işarettir. İyi bir işi, maddi ve manevi kazancının çok olacağına ailesiyle beraber mutlu bir yaşam süreceğine delalete eder.

rüyada düştüğünü görmek


Rüyada Düştüğünü Görmek Neye İşarettir?

Rüyada yüksekten düşmek ama ölmemek, rüya sahibinin gerçekleştirmek istediği bazı hayallerinin hayatında gerçeğe dönüştürmek istediği anlamına gelir. Rüyada yüksekten düştüğü görmek hiç ummadığı bir anda iş hayatında bir takım değişiklikler yaşayabilir. Kişi bir yerlere taşınabilir veya kişinin karşısına çok güzel fırsatlar çıkabilir.

Rüyada yüzüstü düşmek, kişinin inancının yükseleceğine, Allah yolunda ilerleyeceğine, dini ibadetlerini yerine getireceğine, işarettir. Özellikle rüyada yüzüstü düşmek oldukça hayırlı bir  rüyadır. Kişi maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, sıkıntı yaşamayacağına ve ailesiyle mutlu yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada sırt üstü düşmek,  kişinin çok dikkat etmesi gerektiğini anlatan bir uyarı niteliği taşır. Rüyada sırt üstü düşmek rüya sahibinin sorunlarını ve dertlerini anlattığı gerçek dostları olacağına işarettir. Ayrıca bu dostların rüya sahibini dinleyeceği onlarla güzel bir zaman geçireceği üzerine delalet etmektedir.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Kaybolduğunu Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Düştüğünü Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.