Rüyada Diş Görmek

1 208

Rüyada Diş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Diş Görmek, ev halkına işarettir. Üst çenedeki dişler ise rüya sahibinin çok güzel ve ferah  bir hayatı olacağına işarettir. Rüyada alt çenedeki dişleri görmek ise kısa sürede çok zengin olacağına işarettir. Kişi bekar ise sevdiği biriyle evlenmesine işaret eder.

Üst  çenedeki dişleri görmek erkek çocuğa alt çenedeki dişler ise kız çocuğu olacağına işarettir. Rüya sahibi  öndeki dişlerini gördüyse hiç ummadığı bir yerden bir mirasa konacağına işarettir. Eğer alt çenedeki dişlerini gördüyse rütbe üstüne rütbe alacağına işarettir. Rüyasında ağzındaki bütün dişlerini gördüyse eğer. Dost doğru bir insana delalettir.

Bazen bu rüya yüksek bir makama işaret eder. Yerden ve gök yüzüne doğru yükselen dilekler ve dualara da işarettir. Rüyada dişin düştüğünü görmek sözü ve sohbeti dinlenilir bir dost kazanacağına işarettir. Ağzındaki dişlerinin döküldüğünü görmek hayırlı bir haber alacağına hidayete erişmeye Salih bir kuldan gelecek yardıma işaret eder. Rüyada inci dişi olduğunu görmek mal biriktirmeye ve insanlar tarafından sevilip saygı duyulmaya ve Allah Teâlâ’dan çokça korkan bir kimseye delalettir.

rüyada diş görmek


Rüyada Görülen Diş Neye İşarettir?

Rüyasında dişlerinin elinde kaldığını gören kimse erkek çocuğun olacağına makam ve mevki yüceliğine işaret eder. Rüyada diş düşmesi ise haline uygun yüksek bir makama gelir. Rüyada diş çektirmek ailesi ve akrabaları tarafından çok sevilir sayılır. Bazen de hastalıktan kurtulup şifa bulacağına işarettir.

Ağzındaki bütün dişlerinin döküldüğünü görmek ise mala , bol rızka veya sevince işaret eder. Ağzında sadece alt dişlerinin kaldığını görmek ferah, sevinçli, mütevazi ve iyi huylu olmaya işarettir. Rüyada görülen diş bilhassa çok güzeldir. Helal rızka kalp ve ilmin güzelliğine ölüme yaklaşan bir hasta için yeniden sağlığına  kavuşacağına işarettir.

Rüya sahibi bekar erkek ise hanıma, bekar kız içinde kocaya işarettir. Bazen de o insana yapılacak bir iyiliğe işaret eder. Ağzında bir tek dişinin kaldığını görmek ise ailesi ve akrabaları tarafından çok sevilir, sayılır ve hastalıktan şifaya da delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Fare Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Diş Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.