Rüyada Deniz Görmek

1 186

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Deniz Görmek, rüya sahibinin arzu ve muradı olur, kederi ve üzüntüsü gider. Rüyada deniz görmek mal, mülk, servet ve devlet başkanı alim, ilim iş, güç ile yorumlanır.

Rüyada sakin ve durgun deniz görmek, ise yakın zamanda güzel bir işe başlayacağınıza işarettir. Denizden soğuk su içtiğini gören kimse su kadar servete kavuşur. Sıcak su içtiğini gören kimsenin içtiği su kadar gamdan ve kederden kurtulur.

Denizin suyunun çekilip dibinin görünmesi zalim bir insandan kurtulacağına işarettir. Denize girip inci çıkarmak ele geçecek mala işarettir. Rüyada Denizde yıkandığını görmek günahlardan kurtulmaya delalet eder. Hasta bir kimsenin Rüyada denizde yıkandığını görmesi şifa bulacağına işarettir. Borçlu veya üzüntülü bir kimsenin bu rüyayı görmesi borçtan ve üzüntülerden kurtulacağına işaret eder.

rüyada deniz görmek


Rüyada Görülen Deniz Neye İşarettir?

Rüyada denizde yürüdüğünü görmek, devletten gelecek maddi yardıma delalet eder. Rüyada deniz de yüzdüğünü görmek günahlarından tövbe edeceğine işarettir. Denizden su içtiğini görmek büyük bir alim ve ya zengin olur. Denizin ortadan ikiye ayrıldığını görmek gam ve kederden kurtulmaya veya rahata ermeye delalet eder.

Denizi uzaktan seyrettiğini gören, kimse ameline yaklaşmaktadır. Denize düşmek dünya nimetlerine veya ettiğiniz duaların kabul olacağına delalet eder.

Rüyada deniz gören rüya sahibinin maddi olarak rahatlayacağına, yatırım yapacağına veya para biriktireceğine işaret eder. Rüyasında deniz gören kişinin gönlünde ne varsa gerçekleşir.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Evlenmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Deniz Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.