Rüyada Dağ Görmek

1 193

Rüyada Dağ Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dağ görmek rüya sahibinin yüksek mevki, saltanat, iktidar, zafer ve iman fikrinde sabit insan olduğuna işaret eder.

Rüya sahibi kendini bir dağın üzerinde görmesi, bütün isteklerine kavuşacağına işaret eder.

rüyada dağ görmek


Rüyada Yüksek Dağ Görmek, Rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine delalettir. İş hayatında çok başarılı olacak ortaya koyulan fikirler hak ettiği övgüyü alacaktır. Kişi karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirecek ve kazandıklarıyla akıllı yatırımlar yapıp zenginleşecektir. Rüya sahibi yeni bir ev, yuva kuracağına ve ailesinden ayrı bir eve taşınıp aile kuracağına işarettir.

Rüyada Alp Dağlarını Görmek, Rüyayı gören kimsenin beklediğinden çok fazla mutlu olacağı, refah içinde yaşayacağı ve şansının hep açık olacağına işarettir. Rüya sahibinin ailesi ile beraber sağlıklı ve mutlu günler geçireceğine işarettir. Rüya gören kişinin bir ilişkisi yoksa hayatında yeni bir başlangıç yaşayacağını ifade eder.

Rüyada Görülen Dağ Neye İşarettir?

Rüyada Yeşil Dağ Görmek, Rüyayı gören kimsenin arzularına ve dileklerine kavuşacağına, emeklerinin karşılığını fazlası ile alacağına işarettir. Ayrıca rüyayı gören kişinin pozitif bir yapıda olduğuna ve olaylara hep iyi tarafından baktığını ve tüm canlılara eşit davrandığını gösterir.

Rüyada Çimenli Dağ Görmek, Rüyayı gören kişinin hem iş hem de özel hayatında güzel olayların yaşanacağına işarettir. Rüya sahibi hayatında ailesinin gurur duyacağı başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada Dağ Manzarası Görmek, Rüyayı gören kişinin önemli bir devlet adamı tarafından destek alacağına işarettir. Kişi bu destek sayesinde hayatında büyük bir rahatlama yaşayacaktır.

Rüyada Dağa Çıkmak, Rüya sahibinin girişimleri sayesinde iş hayatında yükseleceğine işarettir. Kişinin zekasını duygularından önde tutması ve hayatında büyük başarılara imza atacağına işarettir.

Rüyada Karlı Dağa Çıkmak, Rüyayı gören kişinin zorluklar karşında yılmayan ve eninde sonunda emeklerinin karşılığını alacağına delalettir. Rüyayı gören kişi hedefine odaklanmalı ve azimli olup hayallerini gerçekleştirmelidir.

Rüyada Dağın Tepesinde Olmak, Rüya sahibinin bugüne kadar yaptığı bütün işlerinden olumlu bir sonuç alacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatında yeni insanlarla tanışacağı ve rüya sahibini zekasıyla etkileyeceğine delalettir.

Rüyada Dağdan Düşmek, Rüyayı gören kişi için hayatından çok memnun olmadığını ve önemli değişiklikler yapmak istediğine işarettir. Rüyayı gören kişi özel ve iş hayatında emek verdiği konularda karşılığını bulamadığı durumlar yaşamaktadır. Kendisini mutlu etmeyen mekanlardan ve insanlardan uzaklaşacağına ve yeni hedefler belirlemesine delalettir.

Rüyada dağın yandığını görmek, büyük bir zatın vefatına işarettir.Bir dağı sırtına yüklenmek, büyük bir kimse tarafından çekilecek zahmete işarettir. Bir dağdan üzerine taş atıldığını görmek,insanlar tarafından aleyhinde söylenecek sözlere işarettir.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Öldüğünü Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Dağ Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.