Rüyada Civciv Görmek

1 177

Rüyada Civciv Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Civciv Görmek, Rüya sahibinin hayatında sağlık, kazanç, mutlu ve sevinçli olacağına işaret eder. Rüyada civciv görmek zahmetsizce meydana gelecek rızk ve iyi bir işe delalet eder.

Rüyada civciv gören, Rüya sahibi yerinde duramayacağı ve çok mutlu olacağı bir haber alacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatında olumlu gelişmeler ve sürprizler yaşayacağına işaret  eder.

rüyada civciv görmek


Rüyada Görülen Civciv Neye İşarettir?

Rüyada yumurtadan civciv çıktığını görmek, kişinin kısmetli bir hayata sahip olacağına işaret eder. Rüyada kümesten ve yumurtadan civciv çıkması, rüya sahibinin çok kazanç elde edeceğine ve hayırlı, güzel haberler alacağına ve kişinin maddi sıkıntılar çekmeyeceğine delalet eder.

Rüyada birden fazla civciv görmek, Rüya sahibinin kısmetinde olumlu şeyler yaşayacağına işarettir. Rüyada birden fazla civciv görmek; kişinin maddi açıdan rahatlama yaşayacağı ve kendini iyi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada civciv beslediğini görmek, rüya sahibinin her konu hakkında azimli olacağına işaret eder. Evde civciv beslediğini görmek, rüya sahibinin kendisinin, akrabalarının zengin bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada sarı civciv görmek, kişinin yardıma muhtaç olan birine destek olacağına işaret eder. Rüyada görülen sarı civciv kişinin etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve sevaplar kazanacağına delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Bilezik Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Civciv Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.