Rüyada Çilek Görmek

1 113

Rüyada Çilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çilek Görmek, rüya sahibinin hanesinde bolluk ve bereket olacağına, kişi evli ise çok mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada çilek topladığını görmek, kişinin şansının yaver gideceğine, yeni bir aşka yelken açacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada çilek yemek, kişinin güzel günler yaşayacağına ve çok mutlu olacağı bir aşk hayatına atılacağına işaret eder. Rüyada çilek yediğini görmek, rüya sahibinin bir davete katılacağına ve güzel kıyafetler alacağına delalet eder.

rüyada çilek görmek


Rüyada Görülen Çilek Neye İşarettir?

Rüyada çilek ağacı görmek, rüya sahibinin maddi kazançlar elde edeceğine ve hayatının lüks geçeceğine işaret eder. Rüyada çilek reçeli görmek, kişinin hiç beklemediği yerlerden müjdeli haberler alacağına delalet eder.

Rüyada çilek ekmek, rüya sahibinin çevresindeki kötü insanlardan kurtulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında hayırlı ortaklıklara gireceğine ve mal ve mülk sahibi olacağına delalet eder. Rüyada çilek toplamak, rüya sahibinin kısmetinin açılacağına ve hayatına yeni birisinin gireceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir evlilik yaşayacağına delalet eder.

Rüyada beyaz çilek görmek, rüya sahibi hasta ise çok yakın bir zamanda sağlığına kavuşacağına ve tek başına bir çok işte başarılı olacağına delalet eder. Rüyada birine çilek vermek, kişinin bol kazançlar edeceğine ve Allah katında hayırlı işler yapacağına işarettir.

Rüyada çilek bahçesi görmek, rüya sahibinin zor günleri atlatıp bolluk ve bereket içinde yaşayacağına işaret eder. Rüyada çilek koklamak, kişinin maddi ve manevi anlamda rahata ereceğine ve hayallerine kavuşacağına delalet eder.


Konu altında yer alan yorum bölümüne yorumlarınızı yazabilirsiniz. 🙂

Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Namaz Kıldığını Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Çilek Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.