Rüyada Ceviz Görmek

1 19

Rüyada Ceviz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ceviz Görmek, rüya sahibinin güçlü olduğuna, sorumluluklarını bilen birisi olduğuna, ailesiyle mutlu ve huzurlu bir ömür süreceğine ve hayatında daima başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada taze ceviz yemek, rüyayı gören kişinin hayatındaki kötü insanlardan uzaklaştığına, çevresindeki insanlara maddi ve manevi destek vereceğine ve çevresinde daima sevilen ve saygı duyulan birisi olduğuna delalet eder. Rüyada ceviz kırmak, rüya sahibinin masa başı bir işi olacağına ve haksızlıklara karşı gelen birisi olacağına işarettir.

rüyada ceviz görmek


Rüyada Görülen Ceviz Neye İşarettir?

Rüyada ceviz içi görmek, rüya sahibinin arkadaşları veya dostları tarafından maddi ve manevi anlamda destek göreceğine ve sıkıntılı günleri aşıp uzun bir tatile çıkacağına delalet eder. Rüyada kabuklu ceviz görmek, kişinin huzur dolu ve kudretli bir yaşam süreceğine, harama el uzatmayan birisi olduğuna ve ailesiyle birlikte mutlu günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada yeşil ceviz görmek, rüya sahibinin kazancının bereketli olacağına, doğru yoldan şaşmayacağına ve günahlarından arınıp tövbe edeceğine delalet eder. Rüyada ceviz yemek, rüya sahibinin eline hiç beklemediği bir yerden para geçeceğine ve çok zengin olacağına işarettir.

Rüyada çuvalla ceviz görmek, rüya sahibinin hiç ummadığı bir yerden eline miras geçeceğine ve hayır işlerinde bulunacağına delalet eder. Rüyada Hindistan cevizi görmek, kişinin karşısına ermiş birinin çıkacağına ve bu kişiden nasihat alacağına işarettir.

Rüyada ceviz kırıp yemek, rüyayı gören kişinin heyecanlı bir aşk hayatına atılacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder.


Konu altında yer alan yorum bölümüne yorumlarınızı yazabilirsiniz. 🙂

Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Balık Tutmak tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Ceviz Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.