Rüyada Bilezik Görmek

1 140

Rüyada Bilezik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bilezik Görmek, rüya sahibinin şeref ve izzet bulacağına işaret eder. Genç bir kız rüyasında bilezik taktığını görürse evleneceğine delalet eder. Erkek, rüyasında bilezik taktığını veya birine bir bilezik verdiğini görürse, onun aracılığı ile iş hayatında yüksek mertebelere ulaşacağına delalet eder.

Rüya sahibinin kolunda neden yapıldığını bilmediği fakat hoşlandığı bir bilezik olduğunu görmesi kişinin yakın zamanda evleneceğine ve iyi bir meslek edineceğine delalettir.

rüyada bilezik görmek


Rüyada Görülen Bilezik Neye İşarettir?

Rüyada altın bilezik bulduğunu görmek, rüya sahibinin bir anda kısmete konmasına işaret eder. Rüyada altın bilezik bulduğunu gören, kişi beklemediği bir anda hayırlı işlerle karşılaşacağına ve maddi bolluğa yakalanacağına delalet eder.

Rüyada altın bilezik kırılmasını görmek, Rüyada görülen altın bilezik genellikle bereket ve bolluğa işaret eder.Rüyada altın bilezik kırıldığını gören kişi çok mutlu bir haberle karşılaşır.

Rüyada Hediye Altın Bilezik Almak, rüya sahibinin kısa zamanda büyük bir kazanca erişeceğine delalet eder. Rüyada Hediye Altın Bilezik Almak, kişinin hiç bir çaba harcamasına gerek kalmadan bir anda zengin olmasına da delalet eder.

Rüyada altın görmek, kişinin içerisinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulacağına, sevinç ve ferah dolu günlerin geleceğine işaret eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Bülbül Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Bilezik Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.