Rüyada Bebek Görmek

1 164

Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bebek görmek, Rüyada kız bebek görmek  kişinin bereketli ve hayırlı işlere girişeceğine işaret eder. Rüyada görülen kız bebek rüya sahibinin çevresinde büyük bir itibar göreceğine delalet eder. Bebek gören kişinin işleri kötü gidiyorsa çok yakın bir zamanda feraha ulaşacağına işaret eder. Hamile bir kadının rüyasında kız bebek görmesi, bir erkek evladı olacağına işaret eder.

Rüyada erkek bebek görmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine, iyi habere, sevince, müjdeye, servete, mutluluğa ve bahtının açık olacağına işaret eder. Rüyada görülen erkek bebek hamile bir kadının kız çocuğu olacağına delalet eder.

Rüyada terk edilmiş bebek görmek, kişinin borçlarını ödeyeceğine ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Rüyada beşikte bebeği salladığını gören kişi, işsizse yeni ve hayırlı bir iş bulacağına, güzellikler yaşayacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder.

rüyada bebek görmek


Rüyada Görülen Bebek Neye İşarettir?

Rüyada bebek doğurduğunu görmek, rüya sahibi için güzel günlerin çok yakın olduğuna ve hayırlı gelir kapılarının açılacağına işaret eder.

Rüyada temiz ve kirli bebek görmek, kişinin hiç ummadığı bir yerden eline para geçeceğine işaret eder. Rüyada temiz bebek görmek, rüya sahibinin gönül ilişkilerinde arkadaşlık ve dostluk kuracağına delalet eder.

Rüyada bebek sevdiğini görmek, kişinin sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat bir döneme gireceğine işaret eder. Rüyada gülen bebek gören kişi iş hayatında başarılara imza atacağına ve yüksek kazançlar elde edeceğine delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Pasta Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Bebek Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.