Rüyada Balık Tutmak

1 37

Rüyada Balık Tutmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balık Tutmak, rüya sahibinin isteklerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hikmet sahibi birisi ile tanışacağına ve kısmetinin ve şansının açılacağına delalet eder. Rüyada balık temizlemek, kişinin karşısına çok iyi fırsatların çıkacağına, huzur dolu bir evlilik hayatı süreceğine ve maddi kazancının artacağına işaret eder.

Rüyada elle balık tutmak, rüyayı gören kişinin iş ve eğitim hayatında yüksek mevkilere ulaşacağına, sıkıntılarından kurtulup feraha ereceğine ve çevresinde saygı duyulan biri olduğuna işaret eder. Rüyada büyük balık görmek, kişinin endişelerinden kurtulacağına, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, helal para kazanacağına ve şansının bol olacağına delalet eder.

rüyada balık tutmak


Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek Neye İşarettir?

Rüyada balık görmek, rüya sahibinin yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatacağına ve bol sevap kazanacağına işaret eder. Rüyada oltayla balık tutmak, kişinin hayatına sabırlı ve erdemli birisinin gireceğine, çok güzel bir aşk hayatı yaşayacağına ve kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada balık tutmak ve kaçırmak, rüya sahibinin çevresindeki yanlış insanlardan kurtulacağına, Allah yolunda işler yapacağına ve eline büyük bir fırsatın geçeceğine delalet eder.

Rüyada ağ ile balık tutmak, kişinin uzun süreli heyecan dolu bir yaşam süreceğine, doğru adımlar atacağına, kararlarının arkasında olacağına ve bahtının açık olduğuna işarettir.


Konu altında yer alan yorum bölümüne yorumlarınızı yazabilirsiniz. 🙂

Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Aydınlık Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Balık Tutmak tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.