Rüyada Balık Görmek

2 184

Rüyada Balık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balık Görmek, kişinin yakın zamanda mirasa ve mala konacağına delalettir. Kızarmış balık görmek okumak için çıkılacak güzel bir yolculuğa ve dostları tarafından davete icabet etmeye işarettir. Rüyada görülen büyük balık servet, beklenmedik bir yerden gelecek mülk ve paraya işarettir.

Rüyada Küçük balık Görmek, dert ve sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Rüyada taze balık görmek ise güzel bir hanımla evleneceği ve çok mutlu olacağına delalettir. Rüyada canlı bir balığı yediğini görmek, bol rızk ve mülke nail olmaya işarettir. Rüyada görülen tuzlu balık, işlerinde başarılı olacağına ve hayırlı bir mala işarettir.

rüyada balık görmek


Rüyada Görülen Balık Neye İşarettir?

Rüyada balığın karnında mühür bulmak, kişinin makamca yükselmeye ve itibar göreceğine işarettir. Rüyada insana veya kuşa benzeyen bir balık görmek, ahlak-ı hamide sahibi insanlarla tanışacağın anlamına işaret eder.

Rüyada Balıkçı Görmek, zengin bir kadınla evlenip yuva kuracağına ve çok mutlu olacağına işarettir.

Rüyada Balık Yemek kişinin Saliha bir hanımla evlenmesine işarettir. Rüyada balık yediğini gören kimse hayatının en güzel insanıyla bu evliliği gerçekleştirir ve evliliği hayırlı olur.

Rüyada Balık Tutmak, Rüyayı gören kimsenin bütün işlerinin yoluna gireceği ve işlerinin düzenli bir hale gireceğine işarettir. İşlerinden geri kalmayacak, yaptıkları ona başarılar sağlayacaktır. Rüyada balık tuttuğunu görmek, İnsanın şerefinin yükselmesine ve kazançlarının bereketli olmasına işaret eder.

Rüyada Büyük Balık Görmek, kişinin gördüğü balık ne kadar büyük olursa, kişinin elde edeceği kazanç aynı oranda büyük olur. Rüyada Büyük Balık Görmek Kişinin sağlığının yerinde olmasına tabir edilir.

Rüyada Akvaryumda Balık Görmek, berekete, kazanca ve mala işaret eder. Akvaryumda görülen balığın kişinin kendi mevcut işinden yüksek kazançlar elde edeceğine ve iş hayatındaki yeni fikirleriyle kazancını daha da yükselteceğine delalettir.

Rüyada akvaryumda balık görmek kişinin, ilk defa iş hayatında atılması anlamına gelir. Rüyada akvaryum içerisinde birden fazla balık görmek, kişinin sorumluluklarının artacağının habercisidir.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Vişne Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

2 Yorumlar
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Balık Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

  2. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Balık Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.