Rüyada Ayı Görmek

1 36

Rüyada Ayı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayı Görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan insanları iyi seçtiğine, uzun bir iş hayatına gireceğine, kazancının artacağına ve yakın akrabalarıyla iş ortaklığına gireceğine delalet eder.

Rüyada ayı sürüsü görmek, kişinin gizli düşmanlarından kurtulduğuna ve zor günleri atlatıp feraha erişeceğine işaret eder. Rüyada ayıdan kaçmak, rüya sahibinin kötü alışkanlıklarından kurtulacağına ve mal varlığının artacağına delalet eder.

rüyada ayı görmek


Rüyada Görülen Ayı Neye İşarettir?

Rüyada beyaz ayı görmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine ve hayallerinin çok yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada beyaz ayıdan kaçmak, rüyayı gören kişinin şükreden birisi olduğuna ve hiç beklemediği yerlerden müjdeli haberler alacağına delalet eder.

Rüyada ayı yavrusu görmek, rüya sahibinin eğitim ve iş hayatında yüksek başarılara imza atacağına, malını kıymetini bileceğine ve vatana millete hayırlı evlatlar yetiştireceğine delalet eder. Rüyada kahverengi ayı görmek, rüyayı gören kişinin aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına, uzun bir ilişkiye başlayacağına işaret eder.

Rüyada siyah ayı görmek, rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu, huzurlu ve bereketli bir ömür süreceğine işaret eder. Rüyada boz ayı görmek, rüyayı gören kişinin devlet büyüklerinden yardım göreceğine, isteklerinin kısa zaman içerisinde gerçekleşeceğine ve maddi ve manevi anlamda yüksek kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada ayı kovalaması, rüya sahibinin maddi sıkıntılarından kurtulup feraha ereceğine ve stresten uzak bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada kutup ayısı görmek, kişinin rızkının bollaşacağına, işlerinin açılacağına ve kısmetinin açılacağına delalet eder.


Konu altında yer alan yorum bölümüne yorumlarınızı yazabilirsiniz. 🙂

Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Ördek Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Ayı Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.