Rüyada Ay Görmek

1 132

Rüyada Ay Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ay görmek, rüya sahibinin bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahata ereceğine işaret eder. Rüyada ay gören devlet büyüklerinden bir yardım alacağına veya büyük bir devlet memuru olacağına delalet eder.

Rüyada görülen ay, kişinin güzel bir hanım ile evleneceğine işaret eder. Rüya sahibinin Salih bir evladı olacağına ve hayırlı bir rızka delalet eder. Ayı elinde tuttuğunu gören kişi bekar ise evleneceğine işarettir. Rüyada ayın doğduğunu görmek, kişinin bir çocuğu olacağına işaret eder.

Rüyada görülen ay, rüya sahibinin bir kişi ile dost veya arkadaş olacağına delalettir. Ay gören kimse göz ağrısından şifaya kavuşacağına delalet eder.

rüyada ay görmek


Rüyada Görülen Ay Neye İşarettir?

Rüyada ayı dolunay şeklinde görmek, rüya sahibinin güzel ve kısmetli işlerinin olacağına delalet eder. Rüyada dolunay gören kişi sahip olmak istediği şeylere kavuşacağına işaret eder. Rüyada dolunay görmek mutluluk ve sevinç dolu bir hayat süreceğine, işlerinde bol ve bereketli zamanlar göreceğine delalettir.

Rüyada ayın yolunuzu aydınlattığını görmek, rüya sahibinin sevdiği kişiye olan sevgisinin daha çok artacağını, hayatında başarılı olacağına ve aşk hayatında gelişmeler olacağına işaret eder. Rüyada kararmış ayı aydınlığa çektiğini gören, kişi iş hayatında yüksek başarılar elde edeceğine ve bu değişiklikler sayesinde maddi açıdan yüksek kazançlar elde edeceğine delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Gül Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Ay Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.