Rüyada At Görmek

1 142

Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada at görmek, ise kişinin rızkı genişler ve düşmana galip gelir. Bir yolculuğa çıkar, bazen bu rüya zenginliğe ve güce işarettir. Rüyasında at satın aldığını gören kişi makamca yükselmeye ve bol rızka işaret eder. Kendi atını sattığını gören kimse ise kendi rızası ile çalıştığı işten çıkmaya işaret eder. Bir atın kendi evine girdiğini görmek o eve gelecek olan Salih bir insana işaret eder.

rüyada at görmek


Rüyada At Görmek;

Ata bindiğini görmek müjdeli bir haber almaya ve makamca yükselmeye muradının yerine gelmesine delalettir. Kahraman iş adamı ticaretinde başarılı erkek bir evlada işaret eder. Atın su içtiğini gören kişinin kızı olur.

Rüyada Beyaz At Görmek;

Rüyada görülen beyaz at, hastalıktan şifa bulmaya gam ve kederden kurtulmaya aile içindeki maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmasına işarettir.

Rüyada Siyah At Görmek;

Rüyada görülen siyah at, çok istediği bir dileğinin çabuk olmasına ve insanlar arasında saygın bir yere geleceğine işarettir.

Rüyada Kahverengi At Görmek;

Rüyada görülen kahverengi at, ise işlerini ayarlamak için yolculuğa çıkmaya ve güzel bir işe başlamaya işaret eder ve iyi bir haber alacağına işarettir. Atın üstünde kendini gören rüya sahibi bütün arzularına ve dileklerine kavuşacağına işarettir.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyada at görmekinstagram adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Güvercin Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada At Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.