Rüyada Aslan Görmek

2 153

Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aslan Görmek, kişinin hastalıktan şifa bulmasına ve düşmanından emin olmasına işarettir. Bazen rüyada görülen aslan kuvvetli bir düşmana işarettir.

Rüyada bir aslanla boğuştuğunu gören kimse, zorlu bir düşmanla karşı karşıya gelir. Bu boğuşmadan galip çıkarsa,düşmanına galebe çalar. Rüyada aslanın üzerine bindiğini görmek, insanlar idare etme kabiliyetine işaret eder.

rüyada aslan görmek


Rüyada Görülen Aslan Neye İşarettir?

Rüyada kendisini bir aslanın kucakladığını gören kişi, devlet adamı tarafından yarıma uğrayacağı ve o kişi ile dostluk kuracağına işarettir. Rüyada görülen aslan derisi, düşmandan elde edilecek mala işaret eder. Aslan dan kaçtığını gören kişi, her türlü korkusundan emin olur. Dişi bir aslan ile evlendiğini görmek, her türlü sıkıntıdan kurtulmaya ve düşmanına galip gelmeye işarettir.

Rüyada aslanın başını yemek,çokça mala malik olmaya delalettir. Rüyada bir aslanın şehre girdiğini görmek, o memlekete girecek düşmana veya salgın bir hastalığa delalettir. Rüyada arslan kükremesi: Bu rüya, şaşkınlığa düşmek, bir kimseyi korkutmak veya korkutulmak la tabir olunur.

Rüyada Dişi Aslan Görmek, rüyayı gören kişinin yoksulluğunun son bulacağına işarettir. Rüyada dişi aslan görmek ise mutlu bir yuva kuracağına delalettir. Rüyada erkek aslan görmek, ağırbaşlı,onurlu bir kişilik anlamına gelir. Rüya sahibinin saygı göreceği, kendini geliştireceğine işarettir.

Rüyada Aslan Sevmek Rüyasında aslanlarla arkadaş ve dost olduğunu gören kişi, en iyi şartlarda iş sahibi olabileceğine delalettir. Rüya sahibinin arkadaş ve dost olarak kendisine uygun kişiler seçeceği anlamına gelir. Rüyada aslanlarla oynamak, ise yüksek duyarlı kişiliğinin olacağına ve işlerin üstesinden kolayca gelineceğine, kişinin ideallerinin yakın zamanda gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Aslanlarla Karşılaşmak, Rüyasında hiç beklemediği bir şekilde aslanlarla karşılaştığını gören, kişi adabına dikkat etmesi gerektiğine işarettir. Rüyada aslanlarla karşılaşıp onlardan kaçmak, korku anlamına gelir.

Rüyada aslanlar tarafından öldürüldüğünü görmek, Rüyada aslanın saldırdığını gören kimse, ahlaki düzenine biraz dikkat etmesi anlamına gelir.

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek, çocuk, mülk, para ve mutluluğun işaretidir. Aslan yavruları gören kişilerin  dardan çıkacağını, genişliğe kavuşacağına işaret eder. Aslan yavrularının kendisini sevdiğini gören kişi çocuklarının başarılar elde edeceğine işarettir.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Tavuk Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

2 Yorumlar
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Aslan Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

  2. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Aslan Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.