Rüyada Anahtar Görmek

0 129

Rüyada Anahtar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada anahtar görmek, rüya sahibinin karşısına yeni fırsatlar çıkacağına ve ilerleyen zamanlarda güzel günler yaşayacağına işaret eder. Rüyada anahtar gören, kişinin sıkıntılarının biteceğine ve feraha kavuşacağına delalet eder. Rüyada anahtar gören, kimse araba veya ev sahibi olacağına işaret eder. 

Rüyada anahtar aramak, rüya sahibinin yeni biriyle tanışacağını ve bu kişiyle ortak bir iş kurarak yüksek kazançlar elde edeceğine delalet eder. Rüyada anahtar aradığını gören, kişi yaptığı işlerde çok başarılı olacağına işaret eder.

rüyada anahtar görmek


Rüyada Görülen Anahtar Neye İşarettir?

Rüyada anahtar bulmak, rüya sahibinin kısmetinin açılacağına ve gam, keder ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada anahtar yaptırdığını görmek, kişinin bundan sonraki hayatında sorumluluk sahibi olacağına işaret eder. Rüyada anahtar gören, rüya sahibi yakın bir zamanda evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına delalet eder. Rüyada büyük anahtar görmek, rüya sahibinin el işi yaparak yükseleceğine, güç sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada çok sayıda anahtar görmek, kişinin almış olduğu kararının arkasında duracağına ve iş hayatında başarılara imza atacağına işaret eder. Rüyada bir den fazla anahtar gören, rüya sahibinin yapmış olduğu iyiliklerin karşılığında maddi kazançlar elde edeceğine delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Şahin Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.