Rüyada Altın Görmek

1 29

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Altın Görmek, rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açıldığına, vefakar bir dost kazanacağına işaret eder. Rüyada altın bilezik görmek, rüya sahibi evli ise yuvasından mutluluğun, huzurun ve bereketin eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada tam altın görmek, kişinin iş hayatında örnek birisi olacağına, mal ve mülk sahibi olacağına işaret eder. Rüyada altın bulmak, rüya sahibinin iş hayatında yüksek başarılara imza atacağına, kazancının artacağına ve hayırlı evlatlarının olacağına delalet eder.

rüyada altın görmek


Rüyada Görülen Altın Neye İşarettir?

Rüyada çeyrek altın görmek, rüya sahibinin iş hayatında saygı gören birisi olacağına, eğitim hayatında başarılı olacağına ve elindekilerin kıymetini bileceğine delalet eder.

Rüyada yarım altın görmek, kişinin hayatında yeni dostlar kazanacağına, maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağına ve evinden mutluluğun ve huzurun eksik olmayacağına işaret eder. Rüyada külçe altın görmek, rüya sahibini güzel günlerin beklediğini, hiç beklemediği yerlerden müjdeli haberler alacağına ve hayatındaki sorunlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada altın vermek, rüya sahibinin iş hayatında büyük projelere imza atacağına, ailesi ile beraber bolluk ve bereket içerisinde bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada çeyrek altın almak, rüyayı gören kişinin yeni bir aşk hayatına atılacağına ve evlilik yapacağına delalet eder. Rüyada altın kolye görmek, rüya sahibine aşık birisinin olduğuna ve yakın bir zamanda o kişiyle tanışacağına işaret eder.


Konu altında yer alan yorum bölümüne yorumlarınızı yazabilirsiniz. 🙂

Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Ayı Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Altın Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.