Rüyada Abiye Görmek

1 156

Rüyada Abiye Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada abiye görmek, kişinin sevdiklerine ve ailesine çok düşkün olacağına işaret eder. Rüyada abiye gören, rüya sahibinin iş hayatında başarılara imza atacağına ve yüksek gelirler elde edeceğine delalet eder.

Rüyada abiye elbisesi giymek, rüya sahibinin yeni bir iş hayatına başlayacağına işaret eder. Rüyada abiye elbisesi giydiğini gören kişi itibar ve asalet kazanacağına ve hayatında yenilikler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada abiye giymek, rüya sahibinin gönül hoşluğuna kavuşacağına ve ağız tadı ile mutlu, huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyada abiye giydiğini gören kişi hayatında hiç ummadığı bir anda rahata ereceğine ve sürpriz gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

rüyada abiye görmek


Rüyada Görülen Abiye Neye İşarettir?

Rüyada abiye giydiğini görmek, rüya sahibinin yakın zamanda hayırlı işlere imza atacağına işaret eder. Abiye elbisesi giydiğini gören, kişi yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edeceğine ve bekar ise tez vakitte hayırlı bir kısmet bulacağına delalet eder. Rüyada abiye elbisesi giydiğini gören, kimse güzel bir evlilik yapacağına delalet eder.

Rüyada mavi abiye görmek, rüya sahibinin maneviyatının artacağına ve günahlarından arınacağına işaret eder. Rüyada mavi abiye gören, kişinin bereketli ve bol kazançlı işlere başlayacağına delalet eder. Rüyada kırmızı abiye gören, rüya sahibi hiç ummadığı bir yerden çok sevindirici haberler alacağına işaret eder.

Rüyada abiye elbisesi dikmek, kişinin küçük sevinçler yaşayacağına işaret eder. Nişan elbisesi diktiğini gören rüya sahibinin hayallerinin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine delalet eder.


Yorumlanmayan bir rüya, okunmayan bir mektup gibidir. 🙂

Sosyal medyadan bizi takip edebilmeniz için;

rüyalarım instagraminstagram adresimiz: Link

rüyalarım pinterestpinterest adresimiz: Link

rüyalarım twittertwitter adresimiz: Link

rüyalarım facebookfacebook adresimiz: Link

rüyalarım youtubeyoutube adresimiz: Link

Rüya Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Yeşillik Görmek tabirimize göz atmaya ne dersin!

1 yorum
  1. […] Tabirleri kategorimizde yer alan Rüyada Abiye Görmek tabirimize göz atmaya ne […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.